آخرین وضعیت حسن یزدانی و کامران قاسم پور مشخص شد

آخرین وضعیت حسن یزدانی و کامران قاسم پور مشخص شد

آفتاب نیوز :

محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، درخصوص دیدار وزیر ورزش و جوانان با ملی پوشان کشتی، گفت: آقای هاشمی همیشه به کشتی لطف داشته است. او نگاه خاصی به این رشته ورزشی دارد و حمایت هایش دلگرم کننده است. در آستانه اعزام تیم ملی کشتی آزاد هستیم و او هم به اردو آم و روحیه خوبی به ملی پوشان داد. من از ایشان و حمایت شان تشکر می کنم. 

وی افزود: ملی پوشان کشتی هم در چارچوب مسابقات آسیایی و انتخابی المپیک تمرینات خود را پیگیری می کنند و امیدوارم بچه های ما بتوانند عملکرد موفقیت آمیزی در این رقابت ها داشته باشند.

کاوه درباره تکمیل سهمیه های المپیک پاریس باقی ماندن 3 سهمیه دیگر در کشتی آزاد کشورمان، خاطرنشان کرد: ما اگر در قرقیزستان و مسابقات قهرمانی آسیا بتوانیم سهمیه بگیریم، برای برنامه ریزی کار راحت تری خواهیم داشت. برای 3 سهمیه باقی مانده می توانیم نگاه ویژه ای داشته باشیم و پس از آن برای المپیک کار های لازم برای ورزشکاران انجام دهیم. هر چقدر زودتر این اتفاق رخ دهد، کار ما و کشتی گیران آسان تر خواهد شد.

کاوه در خصوص آخرین وضعیت کامران قاسم پور و حسن یزدانی، تصریح کرد: حسن یزدانی به دلیل آسیب دیدگی کتف از میادین دور بود و با او در تماس هستیم. او یکی از نوابغ کشتی دنیاست و در حال مداوای کتف خود است. او از اوایل اردیبهشت به اردوی ما ملحق خواهد شد. حضور یزدانی برای بچه ها بسیار خوب است. کامران قاسم پور نیز تمرینات خود را انجام می دهد و امیدوارم بتوانیم برای المپیک یک تصمیم خوب بگیریم و به شرطی که یک حسن یزدانی خوب و آماده داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره شرایط رنکینگی ملی پوشان کشتی، اظهارداشت: اگر ما رنکینگ خوبی داشته باشیم، در بحث حریفان کار راحت تری خواهیم داشت. ما مسابقات کرواسی را رفتیم و اگر نیاز باشد، به مسابقات مجارستان هم می رویم. برای مسابقات قهرمانی آسیا هم چند کشتی گیر برای رنکینگ می روند و هر چقدر ما امتیاز بهتری داشته باشیم، در تقسیم حریف شرایط بهتری خواهیم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت حسن یزدانی و کامران قاسم پور مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت حسن یزدانی و کامران قاسم پور مشخص شد"، کلیک کنید.