آش عباسعلی کرمانشاه، پای میز افطار 45 سفیر خارجی

به گزارش خبرگزاری تیتروز کرمانشاه، آیین افطار ملل با حضور سفرای 45 کشور خارجی مستقر در ایران از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه روز گذشته یکشنبه (19 فروردین ماه) در کاخ سعدآباد تهران برگزار شد.

شهرداری کرمانشاه تنها شهر دعوت شده به این مراسم بود که با آش عباسعلی، نان برنجی، کاک و نان خرمایی حضور پیدا کرد و باعث شد نام کرمانشاه، فرهنگ و خوراک آن در بین 45 کشور جهان معرفی شود.

کرمانشاه نیز باتوجه به شهر خلاق خوراک در این رویداد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه خوش درخشید و ضمن معرفی خوراک کرمانشاه به سفرای کشورهای مختلف، نادر نوروزی شهردار کرمانشاه از سفرای کشورهای ازبکستان و تاجیکستان برای شرکت در رویدادهای بین المللی شاهنامه خوانی و خوراک که در سال جاری برگزار می شود دعوت کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

گفتنی است که در حاشیه این رویداد سید مجید امامی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با نادر نوروزی شهردار کرمانشاه دیدار و درخصوص شب های فرهنگی کرمانشاه در کشورهای مختلف بحث و گفت وگو شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آش عباسعلی کرمانشاه، پای میز افطار 45 سفیر خارجی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آش عباسعلی کرمانشاه، پای میز افطار 45 سفیر خارجی"، کلیک کنید.