آغاز ثبت نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

آغاز ثبت نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی - خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، محسن خاکی نهاد اظهار کرد: ثبت‌نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ۱۴ تیرماه به صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

معاون استاندار افزود: این آزمون از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور و بنا بر ابلاغ این سازمان به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی محول شده و ثبت‌نام از طریق وب‌گاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir صورت می‌گیرد.

وی عنوان کرد: دستگاه‌های حاضر در این آزمون استخدامی، شامل: وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، وزارت ورزش و جوانان، پست‌بانک ایران، حوزه هنری انقلاب اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان آموزش، ترویج و تحقیقات کشاورزی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، روزنامه رسمی کشور و گمرک جمهوری اسلامی ایران برای جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون اقدام می‌کنند.

خاکی نهاد درباره مشاغل موردنظر در این آزمون نیز گفت: داوطلبان می‌توانند در دو حوزه مشاغل عمومی و مشاغل تخصصی در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان در این آزمون استخدامی تا ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت و تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون نیز روزهای ۹ و ۱۲ مردادماه ۱۴۰۳ اعلام شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز ثبت نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز ثبت نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.