آمادگی کامل سپاه و فراجا برای تامین امنیت انتخابات در شهرستان پیشوا

آمادگی کامل سپاه و فراجا برای تامین امنیت انتخابات در شهرستان پیشوا

تیتروز/تهران آخرین نشست هماهنگی تامین امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با حضور سرگرد خیراندیش فرمانده سپاه و سرهنگ شریفی مقدم فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) علیه السلام برگزار شد.

به گزارش تیتروز، فرمانده سپاه پیشوا در آخرین نشست هماهنگی تامین امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ما برای برگزاری انتخابات آمادگی صددرصدی داریم تمام توان و تلاش خود را  به کار گرفته  ایم و امیدواریم یک امنیت پایدار و مطلوبی را فراهم کنیم که مردم خوب شهرستان پیشوا بتوانند مشارکت حداکثری خودشان را داشته باشند. همچنین گشت های اطلاعاتی ، عملیاتی و محله محور رضویون در تامین امنیت پایدار ماموریت های محوله را انجام خواهند داد.

فرمانده انتظامی پیشوا نیز گفت: تدابیر لازم جهت برقراری آرامش و امنیت انتخابات اندیشیده شده است و پلیس پیشوا با آمادگی صددرصدی امنیت این حماسه ملی را برقرار خواهد کرد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی کامل سپاه و فراجا برای تامین امنیت انتخابات در شهرستان پیشوا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی کامل سپاه و فراجا برای تامین امنیت انتخابات در شهرستان پیشوا"، کلیک کنید.