ابوحمزه: پایان جنگ غزه، آغاز نابودی کامل اسراییل در سراسر فلسطین است

به گزارش تیتروز به نقل از رسانه های فلسطینی، «ابوحمزه» امروز (شنبه) گفت: با تمام نیروهایمان به مبارزه با دشمن صهیونیستی و دفاع از خاک فلسطین در کرانه باختری و همه محورهای نبرد در نوار غزه ادامه خواهیم داد.

ابوحمزه تصریح کرد: سرایا القدس به پایداری و مقاومت در مقابل ماشین کشتار اشغالگران صهیونیست در نوار غزه ادامه خواهد داد.

سخنگوی سرایا القدس خطاب به عرب ها و مسلمانان گفت: همان گونه که با خواندن نماز و گرفتن روزه، در درگاه خداوند عبادت می کنید، برای مجاهدان فلسطین سلاح بفرستید و فریضه جهاد را نیز انجام دهید.

به گزارش ایرنا ابوحمزه خاطرنشان کرد: هیچ کسی نباید درباره عدم حضور در نبردی که به نیابت از امت اسلامی در حال انجام آن هستیم، بهانه بیاورد؛ به ویژه کسانی که ارتش، هواپیما و توپخانه در اختیار دارند.

وی تاکید کرد: آیا زمان آن نرسیده است مانند آزادگان یمن و لبنان، توپخانه تان را به حرکت در بیاورید؟ آیا زمان آن فرانرسیده است که لباس بندگی و خواری در مقابل شیطان بزرگ آمریکا را از تن درآورده و از شرافت مندان الگو بگیرید؟

سخنگوی سرایا القدس همچنین افزود: به ملت فلسطین اعلام می کنیم شرایط زندگی مقاومت نیز مشابه شرایط و وضعیت شماست و در آینده از جزییات پشت پرده این نبرد و جان فشانی های مقاومت در هنگام خطر و میادین شهادت سخن خواهیم گفت.

ابوحمزه تصریح کرد: دشمن، خواستار جنگ بدون محدودیت بود و ما نیز در اطاعت از اوامر الهی مبنی بر آماده باش و مبارزه، پا در این میدان نهادیم.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابوحمزه: پایان جنگ غزه، آغاز نابودی کامل اسراییل در سراسر فلسطین است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابوحمزه: پایان جنگ غزه، آغاز نابودی کامل اسراییل در سراسر فلسطین است"، کلیک کنید.