اجرای نوبت سوم کالابرگ الکترونیکی در تهران آغاز شد

اجرای نوبت سوم کالابرگ الکترونیکی در تهران آغاز شد

استاندار تهران با اشاره به استقبال مردم نسبت به اجرای دو مرحله طرح کالابرگ الکترونیکی در این استان از آغاز اجرای نوبت سوم این طرح خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، علیرضا فخاری شامگاه دوشنبه با اشاره به اجرای دو مرحله طرح کالابرگ الکترونیکی در کشور و به موازات آن در استان تهران اظهار کرد: بر اساس تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دولت سیزدهم، با فضل الهی توانستیم دو مرحله از طرح کالابرگ الکترونیکی را که گام موثری در ایجاد عدالت و بهره مندی مردم به خصوص ساکنین مناطق کم برخوردار از کالاهای اساسی بود را بدون مشکلات امنیتی، با بالاترین آمار خرید و بالاترین توزیع بسته معیشتی اجرایی کنیم، به طوری که سطح اعتراضات مردمی و تخلفات صورت گرفته نسبت به تراکنش های انجام شده کمتر از 2 درصد بوده است.

استاندار تهران در تشریح جزییات این طرح که به عنوان «کالابرگ الکترونیکی فجرانه» از 17 بهمن ماه سال گذشته اجرایی شده است، گفت: هم زمان با آغاز اجرای طرح مذکور با تشکیل قرارگاه استانی 21 تیم در سطح استان تهران تشکیل و ادارات عضو ستاد کالابرگ و فرمانداری ها کار عملیاتی میدانی را آغاز کردند.

فخاری افزود: با یاری خدا و همکاری و تعامل بسیار خوب مسیولان استان، شاهد استقبال گرم مردم در دو مرحله اجرا شده از طرح کالابرگ الکترونیکی در پایتخت بودیم و با برنامه ریزی های صورت گرفته مرحله سوم این طرح را آغاز می کنیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از ابتدای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در استان تهران عنوان کرد: در این زمینه اطلاع رسانی های لازم از طریق خبرگزاری ها و شبکه های صداوسیما جهت آشنایی عموم مردم به خوبی انجام شد و ستادهای شهرستانی کالابرگ در شهرستان های استان تهران با ریاست فرمانداران و دبیری روسای ادارات اجرایی تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل و وظایف دستگاه های عضو ستاد اعم از تامین اقلام، آموزش اصناف و فروشگاه ها، نظارت عملکرد فروشگاه ها صورت گرفت.

استاندار تهران به بازدیدهای میدانی از فروشگاه ها و روند خرید مردم توسط کارشناسان و روسای ادارات اجرایی در سطح شهرستان ها اشاره و بیان کرد: در استان تهران تعداد 15 هزار 442 فروشگاه خرد و زنجیره ای به سامانه کالابرگ متصل بوده و در حال ارایه خدمات به متقاضیان می باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای نوبت سوم کالابرگ الکترونیکی در تهران آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای نوبت سوم کالابرگ الکترونیکی در تهران آغاز شد"، کلیک کنید.