اختتامیه جشنواره سراسری مدرسه عشق برگزار می شود

تیتروز/گیلان معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق 29 فروردین ماه با سخنرانی سردار سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین در تالار مرکزی رشت برگزار و از 40 برگزیده کشوری این جشنواره تقدیر می شود.

سرهنگ احمدرضا منشوری امروز (27 فروردین ماه) در نشست خبری اختتامیه هفتمین دوره جشنواره مردمی مدرسه عشق، با تبریک پیروزی مقتدرانه ایران در مقابل خباثت های رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: خبرنگاران و رسانه ها به عنوان بازوی تولید محتوای اسلامی در جامعه فعالیت دارند.

وی بسیج را مدرسه ای دانست که شجاعت پرور، شهیدپرور و دین پرور است و دین دار، مدافع حرم و امنیت و سلامت می سازد و ادامه داد: جشنواره مردمی مدرسه عشق با همکاری بسیج و سپاه با هدف شکوفایی و پرورش استعدادها برگزار می شود.

او گفت: هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق در شش بخش، 35 قالب و 12 محور به میزبانی مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج استان برگزار شده، پس از فراخوان ارسال آثار در سراسر کشور هنرمندان مردمی با مراجعه به سایت مدرسه عشق آثار خود را ارسال کردند، آثار در مرحله اول توسط داورهای استان ارزیابی شدند و در مرحله دوم داوران کشوری آثار بررسی و ارزیابی کردند.

وی بیان کرد: 75 هزار اثر به دبیرخانه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه بسیج رسید که 29 هزار اثر در دو سطح حرفه ای و مردمی به مرحله داوری کشوری راه یافت، در نهایت 1350 اثر به مرحله داوری نهایی رسید که در مراسم اختتامیه از 40 اثر برگزیده با اهدای لوح و جوایز تقدیر می شود.

منشوری افزود: این جشنواره چهار کمیته اجرایی، دبیرخانه، ارتباطات و فنی دارد و هدف آن کشف استعداد فرهنگی و هنری مردمی و اتصال این استعدادها به همدیگر برای تعالی بخشی هنر در مسیر حق است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختتامیه جشنواره سراسری مدرسه عشق برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختتامیه جشنواره سراسری مدرسه عشق برگزار می شود"، کلیک کنید.