ادامه یورش صهیونیست ها به کرانه باختری/ شهادت 3 تن در جنین

ادامه یورش صهیونیست ها به کرانه باختری/ شهادت 3 تن در جنین

همزمان با ادامه یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به مناطقی از کرانه باختری، منابع فلسطینی اعلام کردند طی حملات این رژیم به شهر جنین سه فلسطینی به شهادت رسیدند.

به گزارش تیتروز، نیروهای رژیم صهیونیستی به شهر «قلقیلیه» در شمال کرانه باختری یورش بردند. گردان های الاقصی با بمب و گلوله با این نیروها مقابله کردند.

طبق گزارش المیادین، نیروهای رژیم صهیونیستی با گاز اشک آور به جوانان فلسطینی در اطراف بیمارستان دولتی شهر قلقیلیه حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به شهرک «نحالین» در غرب بیت لحم در جنوب کرانه باختری و اردوگاه «العروب» در شمال الخلیل یورش برد.

از سوی دیگر گردان های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شهادت 2 تن از فرماندهان گردان جنین را طی درگیری با نیروهای رژیم اشغالگر در شهرک «قباطیه» در جنین اعلام کرد.

این گردان ها در بیانیه ای اعلام کرد: شهدا و مبارزان ما با تمام قدرت تا آخرین قطره خون خود و تا آخرین گلوله با ارتش اشغالگر مقابله می کنند.

نیروهای رژیم صهیونیستی پنجشنبه به شهر جنین و اردوگاه آن یورش برده و اقدام به تخریب گسترده خیابان های این شهر کردند.

نیروهای مقاومت فلسطین نیز با گلوله و بمب به نیروهای رژیم صهیونیستی حمله کرده و با آنها درگیر شدند. این درگیری ها حدود 13 ساعت طول کشید و به شهادت سه تن از جمله 2 فرمانده مقاومت منجر شد.

نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین به منطقه «راس الجوره» در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری یورش بردند.

از زمان آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفت اکتبر ارتش این رژیم عملیات ها و یورش های خود را به کرانه باختری افزایش داده است که منجر به شهادت 544 نفر از جمله 133 کودک و زخمی شدن بیش از 5200 نفر دیگر در کرانه باختری شده است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه یورش صهیونیست ها به کرانه باختری/ شهادت 3 تن در جنین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه یورش صهیونیست ها به کرانه باختری/ شهادت 3 تن در جنین"، کلیک کنید.