ارسال گزارش دربی 103 برای تصمیم گیری کمیته انضباطی/ سنگ، ترقه، فحاشی!

آفتاب نیوز :

دربی 103 پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس با اینکه نکته فنی خاصی نداشت؛ اما مطابق معمول خالی از حاشیه نبود. گزارش این مسابقه که با تساوی بدون گل به پایان رسید، صبح امروز (جمعه) توسط ناظران بازی به سازمان لیگ ارسال شده تا پس از آن برای رسیدگی در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد.

پرتاب بطری و سنگ از سوی هواداران دو تیم به بازیکنان رقیب و همچنین برخورد سنگ پرتاب شده از سوی هواداران پرسپولیس به سمت کمک داور در گزارش ناظران وجود دارد. پرتاب ترقه و مواد منفجره بخش دیگری از گزارش اتفاقات دربی 103 است که کمیته انضباطی درباره آن تصمیم خواهد گرفت.

نکته دیگر ذکر شده در گزارش، فحاشی تماشاگران به بازیکنان و مربیان تیم رقیب است که باید کمیته انضباطی به آن رسیدگی کند. در این بخش هواداران پرسپولیس شعار های تندی علیه مهدی هاشمی نسب مربی استقلال سر دادند که ظاهراً در گزارش به آن اشاره شده است.

حرکت صالح حردانی مدافع استقلال در تهییج هواداران این تیم برای پرتاب اشیاء به سمت هواداران که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده، در گزارش ناظران بازی دیده نمی شود. این موضوع که با شکایت باشگاه پرسپولیس نیز همراه شده، جزو مواردی است که کمیته انضباطی با استناد به فیلم های منتشر شده و همچنین مستندات باشگاه پرسپولیس به آن رسیدگی خواهد کرد و ناظران بازی اشرافی روی این صحنه نداشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارسال گزارش دربی 103 برای تصمیم گیری کمیته انضباطی/ سنگ، ترقه، فحاشی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارسال گزارش دربی 103 برای تصمیم گیری کمیته انضباطی/ سنگ، ترقه، فحاشی!"، کلیک کنید.