از مجله تیتروز با چک خرید کنید

از دیجی کالا با چک خرید کنید

امکان خرید از طریق چک در دیجی کالا فراهم شد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، کاربران دیجی کالا از سراسر ایران در این کمپین جدید، از طریق دیجی پی اعتبار کسب کرده و با استفاده از آن خرید می کنند. اعتباری که به کاربران تعلق می گیرد 10 تا 100 میلیون تومان و بازپرداخت آن 12 ماهه (4 چک) و 18 ماهه (6 چک) است.

افراد 18 تا 70 سال در صورت داشتن چک صیادی بنفش به نام خودشان و کسب امتیاز لازم در امکان سنجی می توانند با تکمیل مراحل ثبت نام، این وام را دریافت کنند.

از دیجی کالا با چک خرید کنید

برای خرید از دیجی کالا با این امکان جدید، وارد صفحه خرید چکی شوید، کالایی را که لازم دارید انتخاب کرده و بعد از طی مراحل مشخص شده و اعتبارسنجی، سبد خرید خود را نهایی کنید. البته در حال حاضر تنها لوازم خانگی برقی و غیربرقی مانند یخچال فریزر، جاروبرقی، ماشین ظرفشویی و لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز و وسایل آشپزخانه را که علامت «قابل پرداخت با چک» دارند می توانید با چک از دیجی کالا بخرید.

 

 

از دیجی کالا با چک خرید کنید

فرایند دریافت اعتبار بستگی به روندهای مالی دیجی پی دارد اما برای اینکه اعتبارتان سریع شارژ شود و زودتر بتوانید خریدتان را انجام دهید، بعد از انجام مراحل داخل سایت، می توانید برای ارایه چک به آدرس های تعیین شده مراجعه کنید تا یک روزه اعتبارتان شارژ شود. در غیر این صورت دریافت اعتبار به عملکرد کاربر به خصوص در ارسال چک ها به دفتر دیجی پی بستگی دارد و به صورت میانگین 10 تا حداکثر 14 روز زمان می برد.

نکته دیگر درباره امکان جدید دیجی کالا این است که اعتبار دریافتی توسط چک باید تا یک ماه و در یک سفارش مصرف شود. ضمن اینکه هنگام خرید، تا سقف 8/21 درصد از مبلغ وامی را که انتخاب کرده اید باید به صورت نقدی (از کارت بانکی) و به عنوان ما به التفاوت نقد و نسیه، پرداخت کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از مجله تیتروز با چک خرید کنید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از مجله تیتروز با چک خرید کنید"، کلیک کنید.