اعتراض پرسپولیس به حکم کنعانی!

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم در هفته شانزدهم لیگ برتر و زمانی که سرخپوشان در حال ترک استادیوم بودند، یکی از هواداران با شعاری محمدحسین کنعانی زادگان را خطاب قرار داد که این شعار واکنش مدافع پرسپولیس را به دنبال داشت و او به سمت هوادار هجوم برد.

به نقل از ورزش سه پس از این اتفاق، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال 48 ساعت به کنعانی زادگان برای ارسال دفاعیات زمان داد و پس از آن با صدور حکمی این بازیکن را به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت 200 میلیون تومان جریمه نقدی محروم کرد.

پس از صدور این حکم برخی از هواداران فوتبال به انتقاد از رای کمیته انضباطی پرداختند و اعتقاد داشتند که باید حکم سنگین تری برای این بازیکن سرخپوشان صادر می شد.

هومن هدایتی، وکیل باشگاه پرسپولیس، در گفتگویی در واکنش به اینکه برخی اعتقاد دارند کمیته انضباطی در رای کنعانی زادگان مراعات کرده است، گفت: من مراعاتی در رای کمیته انضباطی ندیدم. جریمه، جریمه قابل توجهی است اما ما همیشه در مسیولیت هایی که منجر به اینگونه اتفاقات می شود، باید در نظر بگیریم این اتفاق بر اساس چه تحریکی صورت گرفته است.

او ادامه داد: نه تنها در حقوق داخلی، بلکه در مسایل بین المللی هم فیفا هم توجه می کند که بازیکن در چه سطحی مورد تحریک قرار می گیرد. کمااینکه ممکن است انگیزه های شرافتمندانه یا در بعضی موارد آسیبی از نظر روحی- معنوی به خودش و خانواده اش وارد شود و در عکس العمل تاثیرگذار باشد. انشالله باشگاه تجدیدنظرخواهی می کند و موضوع را پیگیری می کند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراض پرسپولیس به حکم کنعانی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراض پرسپولیس به حکم کنعانی!"، کلیک کنید.