اعترافات مردی که پدرش را به خاطر ارثیه کشت/ همه را گاز گرفتم اما پدرم را نکشتم

به گزارش تیتروز، مرد 40 ساله که متهم است پدرش را به قتل رسانده است و با حمله به خانه خواهر و برادرش به تخریب اموال و کتک کاری پرداخته و چند نفر را به شدت گاز گرفته است، جزییات این ماجرا را شرح داد.

خراسان در گزارشی نوشت: مرد 40 ساله ای که متهم است پدرش را به قتل رسانده و به تخریب اموال و کتک کاری پرداخته است و برای پاسخ به سوالات تخصصی قاضی ویژه قتل عمد به شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد هدایت شده بود، ناگهان هنگام تفهیم اتهام قتل عمدی متوجه مرگ پدرش شد و حال طبیعی خود را از دست داد. در این لحظه بود که امدادگران اورژانس وارد اتاق بازپرس شدند و با کمک های اولیه به درمان وی پرداختند.

مرد 40 ساله که پس از گذشت چندین ساعت از این ماجرا به حال طبیعی خود بازگشته بود، با ابراز ندامت از مرگ پدرش ادعا کرد از مرگ پدرم اطلاع نداشتم و در مرگ او هم نقشی ندارم.

وی که به سوالات قضایی و تخصصی قاضی دکتر صادق صفری پاسخ می داد، درباره چگونگی وقوع این حادثه تاسفبار گفت: سال ها قبل بعد از مرگ مادرم اموال ارثیه ای را بین خودمان تقسیم کردیم، اما ساختمانی را که پدرم در آن زندگی می کرد، نفروختیم چون هنوز پدرم زنده بود.

بعد از گذشت چند سال از این ماجرا من دچار مشکلات مالی شدم و از خواهران و برادرانم خواستم سهم الارث مرا بدهند که بتوانم تغییری در زندگیم ایجاد کنم، ولی آنها موافقت نمی کردند به طوری که کارمان به شکایت حقوقی کشید.

اعترافات مردی که پدرش را به خاطر ارثیه کشت/ همه را گاز گرفتم اما پدرم را نکشتم

پس از مدتی بی خیال این موضوع شدم اما روز حادثه خودم نفهمیدم که چرا این رفتار را انجام دادم. آن روز با همسرم بیرون از شهر بودیم و از فضای طبیعت لذت می بردیم که ناگهان بساط چای را جمع کردم و برای گرفتن میراث به طرف خانه پدرم حرکت کردم.

همسرم داخل خودرو خیلی سعی کرد خشم مرا فرو بنشاند و از این کار بازدارد ولی من که عصبانی بودم او را هم کتک زدم تا اینکه به بولوار خیام رسیدم و با سنگ و لگد شیشه های منزل را شکستم و بالای سر پدرم رفتم و به او گفتم من تا زمانی که زنده هستم باید از این ارث استفاده کنم.

در همین حال خواهرم از طبقه بالای ساختمان پایین آمد و ما در حالی با هم گلاویز شدیم که او موهای مرا گرفته بود. من حال خودم را نمی فهمیدم و به خاطر اینکه چند نفری دست و پای مرا گرفته بودند، من هم آنها را با دندان گاز می گرفتم. حتی وقتی به خانه برادر دیگرم حمله ور شدم چانه او را هم گاز گرفتم و شیشه ها را تخریب کردم، اما پدرم را نکشتم و از مرگ او هم خبر نداشتم.

ادعاهای این مرد که همانند دراکولا صحنه های خونباری را با دندان هایش رقم زده بود در حالی مورد واکاوی قضایی قرار گرفت که با دستور قاضی دکتر صفری جسد پیرمرد 80 ساله به پزشکی قانونی انتقال یافته است تا متخصصان نظر خود را درباره علت دقیق مرگ «ع-غ» اعلام کنند.

برخی از شاهدان صحنه درگیری مدعی هستند که «م-غ» (متهم 40 ساله) با عصای پیرمرد ضرباتی را به شکم وی وارد آورده و او بر اثر عوارض ناشی از اصابت عصا به قتل رسیده است.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعترافات مردی که پدرش را به خاطر ارثیه کشت/ همه را گاز گرفتم اما پدرم را نکشتم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعترافات مردی که پدرش را به خاطر ارثیه کشت/ همه را گاز گرفتم اما پدرم را نکشتم"، کلیک کنید.