افتتاح 2000 واحد مسکن روستایی در مازندران – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، علی اصغر احمدی مدیرکل بنیاد مسکن مازندران عصر یکشنبه در مراسم افتتاح پروژه های مسکن روستایی ساخت مسکن برای محرمان از تدبیرهای ویژه حضرت امام راحل ذکر و حضور ر بازسازی های حوادث غیرمترقبه را از جمله وظایف و کارکردهای بنیاد مسکن بیان کرد و گفت تهیه طرح های هادی روستایی و صدور سند مالکیت از دیگر وظایف است.

وی کمک به دولت در ساخت مسکن ملی را از دیگر وظایف و کارکردها و افتتاح مسکن روستایی ارایه سند مالکیت را از جمله طرح ها بیان کرد و گفت: امروز 11 هزارمین واحد مسکن در استان مازندران افتتاح می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با بیان اینکه 15 هزار و 800 واحد مسکن در حوزه شهری جزو تعهدات بنیاد مسکن بوده است، ادامه داد: در دولت سیزدهم 1100 واحد مسکن شهری احداث شده است.

وی از صدور 25 هزار جلد سند مسکن روستایی خبر داد و گفت 2400 روستای بالای 20 خانوار در استان وجود دارد که باید برای آنها طرح هادی تهیه شود و تمامی این روستاها دارای طرح هادی هستند و بیش از 1400 روستا در دو فاز این طرح اجرا شده است.

احمدی با اظهار اینکه بیش از نیمی از جمعیت استان در پهنه روستایی واقع شده است، گفت: برای ساخت 40 هزار واحد مسکن دارای تفاهمنامه سه جانبه کشوری هستیم و بخشی از این واحدها توسط بسیج سازندگی احداث می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح 2000 واحد مسکن روستایی در مازندران – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح 2000 واحد مسکن روستایی در مازندران – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.