افزایش شمار خبرنگاران شهید در غزه به 136 نفر/ شهادت شمار زیادی در راهروهای بیمارستان شفا

افزایش شمار خبرنگاران شهید در غزه به 136 نفر شهادت شمار زیادی در راهروهای بیمارستان شفا

منابع فلسطینی از افزایش شمار خبرنگاران شهید در غزه و جنایات جدید اشغالگران در بیمارستان شفا خبر دادند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه از افزایش شمار خبرنگاران شهید خبر داد.

دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه اعلام کرد: شمار خبرنگاران شهید به 136 نفر از زمان شروع کشتار جمعی در غزه رسیده است.

این دفتر از شهادت «محمد الریفی» به علت شدت جراحات وارده ناشی از حمله رژیم صهیونیستی به فلکه الکویت در جنوب شرق شهر غزه، شهادت «عبدالرحمن صایمه» بر اثر حمله اشغالگران به منزلی در اردوگاه البریج در مرکز غزه و نیز شهادت «محمود عماد عیسی» در بمباران منزلش خبر داد.

همزمان منابع فلسطینی از تداوم حملات به غزه خبر داده و اعلام کردند که فلسطینیانی که منتظر دریافت کمک در فلکه الکویت در شهر غزه بودند از سوی اشغالگران هدف قرار گرفتند.

از سوی دیگر یک منبع بیمارستانی از داخل بیمارستان شفا اعلام کرد: اشغالگران همه طبقه های ساختمان جراحی را به آتش کشیدند. آنها درب اصلی ساختمان اورژانش بیمارستان را نیز منفجر کردند.

این منبع بیان کرد: اشغالگران انبار دارو را داخل مجتمع درمانی شفا به آتش کشیدند. نظامیان صهیونیست همچنین بیماران و آوارگان را در ساختمان «نایف» که ساختمانی قدیمی و فرسوده است جمع کرده و امکان ارتباط با بیماران وجود ندارد.

منبع مذکور اعلام کرد: در راهرو های ساختمان های بیمارستان شمار زیادی به دست صهیونیست ها اعدام شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش شمار خبرنگاران شهید در غزه به 136 نفر/ شهادت شمار زیادی در راهروهای بیمارستان شفا" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش شمار خبرنگاران شهید در غزه به 136 نفر/ شهادت شمار زیادی در راهروهای بیمارستان شفا"، کلیک کنید.