افزایش4 درصدی تردد در محور های اصفهان

آفتاب نیوز :

سرهنگ علی مولوی، درباره آخرین وضعیت راه های استان اصفهان، اظهار کرد: استان اصفهان با توجه به موقعیت خاص و شاهراه بودن در مسیر شمال به جنوب و شرق به غرب در میان سایر استان ها جایگاه ویژه ای از نظر حجم تردد و حضور مسافران نوروزی به خود اختصاص داده است.

وی در ادامه گفت: بر اساس آمار ارایه شده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با گذشت 4 روز از زمان آغاز طرح نوروزی پلیس از 24 اسفند ماه میزان ترددها در سطح محورهای مواصلاتی استان اصفهان 4 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته و بیش از 6 میلیون و 117 هزار تردد در این مدت به ثبت رسیده است.

رییس پلیس راه استان به کاهش 67 درصدی میزان وقوع تصادفات منجر به فوت در جاده های استان اشاره و عنوان کرد: براساس تجزیه و تحلیل کارشناسان این پلیس، علت 62 درصد از وقوع انواع تصادفات و حوادث ترافیکی و جاده ای، سهل انگاری، حواس پرتی، عدم رعایت سرعت مطمینه و بی توجهی رانندگان به جلو معرفی شده اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تصادفات جرحی نیز در این مدت با کاهش 4 درصدی روبه رو بوده تصریح کرد: مشارکت مردم تضمین کننده ارتقا سطح آگاهی ها و پیشگیری از وقوع تصادفات است، رانندگان باید به این نکته توجه داشته باشند که بی توجهی به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در کمترین زمان ممکن است جان سرنشینان خودرو را به خطر بیاندازد.

سرهنگ مولوی با اشاره به بسیج تمامی امکانات و حضور پررنگ ماموران پلیس برای مدیریت ترافیک در سطح محورهای مواصلاتی استان در طرح نوروزی خاطرنشان کرد: با آغاز این طرح، نیروهای خدماتی و امدادی با استفاده از حداکثر توان اجرایی و امکانات موجود، آماده ارایه خدمات مضاعف در ایام پایان سال و تعطیلات نوروز به هم وطنان در سطح محورهای مواصلاتی استان هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش4 درصدی تردد در محور های اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش4 درصدی تردد در محور های اصفهان"، کلیک کنید.