اقدامات رژیم صهیونیستی موجب بی ثباتی در منطقه شده است

اقدامات رژیم صهیونیستی موجب بی ثباتی در منطقه شده استرایزنی تلفنی وزیران امور خارجه ایران و قطر

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران و “شیخ محمد بن عبدالرحمن بن جاسم آل ثانی ” نخست وزیر و وزیر امور خارجه دولت قطر در یک گفت وگوی تلفنی آخرین تحولات منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش تیتروز، در این گفت وگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان، نخست وزیر و وزیر خارجه قطر را در جریان تحولات اخیر و اقدام مبتنی بر دفاع مشروع ایران بر روی اهداف تعیین شده در سرزمین های اشغالی قرار داد.
وی همچنین تاکید کرد ریشه اصلی ناامنی، رژیم اشغالگر صهیونیستی است.
شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر نیز در این گفت وگو ضمن تشکر از توضیحات ارایه شده، بر نیاز هر چه بیشتر منطقه به ثبات و امنیت تاکید کرد و افزود: اقدامات رژیم صهیونیستی موجب بی ثباتی در منطقه شده است.
طرفین همچنین در این تماس تحولات غزه را مورد توجه و بررسی قرار دادند و بر ضرورت پایان دادن به جنایات جنگی رژیم صهیونیستی و مصایب انسانی مردم غزه و کرانه باختری فلسطین تاکید کردند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدامات رژیم صهیونیستی موجب بی ثباتی در منطقه شده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدامات رژیم صهیونیستی موجب بی ثباتی در منطقه شده است"، کلیک کنید.