امضای 560 میلیون دلار قرارداد برای توسعه حفاری در صنعت نفت 

560 میلیون دلار قرارداد و تفاهم نامه برای توسعه حفاری در صنعت نفت به امضا رسید. 

به گزارش تیتروز، در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، 560 میلیون دلار قرارداد و تفاهمنامه توسط شرکت های تابعه انرژی سینا در حوزه بالادست صنعت نفت به امضا رسید.

در این مراسم قراداد حفاری اکتشافی در بلوک رودسر توسط شرکت حفاری شمال به ارزش 200 میلیون دلار، امضاء شد.

همچنین طی قراردادی شرکت حفاری شمال متعهد به حفاری یک حلقه چاه اکتشافی به عمق تقریبی 5200 متر با زمان بندی 13 ماهه شد.

در ادامه تفاهم نامه تعمیر، راهبری و انتقال پروژه سکوی نیمه شناور ایران امیرکبیر در دریای خزر به ارزش 160 میلیون دلار بین شرکت های حفاری شمال و نفت خزر امضاء شد، بر اساس این تفاهم نامه سکوی نیمه شناور ایران امیرکبیر توسط شرکت حفاری شمال مورد بازسازی قرار گرفته و سپس در بلوک اکتشاف چالوس، دو حلقه چاه اکتشافی حفر خواهد شد.

تفاهم نامه سوم نیز مربوط به شرکت پدکس بود که به ارزش 200 میلیون دلار امضاء شد، موضوع این تفاهم نامه اجرای 1 + 2 دستگاه حفاری با ظرفیت دو هزار اسب بخار به مدت 2 سال در میدان گازی خارتنگ است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امضای 560 میلیون دلار قرارداد برای توسعه حفاری در صنعت نفت " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امضای 560 میلیون دلار قرارداد برای توسعه حفاری در صنعت نفت "، کلیک کنید.