امیر سرتیپ دوم میهن دوست: حادثه اصفهان هیچ خسارتی نداشته است

امیر سرتیپ دوم میهن دوست: حادثه اصفهان هیچ خسارتی نداشته است

فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در اصفهان گفت: صدای انفجار امروز مربوط به شلیک پدافند هوایی شهر بوده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، امیر سرتیپ دوم میهن دوست ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان پیرو اخبار منتشر شده درباره فعالیت پدافند هوایی در اصفهان اعلام کرد که صدای انفجار صبح امروز مربوط به شلیک پدافند هوایی به اشیاء مشکوک بوده و هیچ حادثه و خسارتی در پی نداشته است.

حوالی ساعت 4 بامداد امروز، پدافند هوایی پایگاه هشتم شکاری اصفهان برای رهگیری به کار افتاد و صدای پدافند از سمت شمال شرق اصفهان بگوش رسید.

همزمان، گزارش هایی از فعالیت پدافندی در شهر تبریز هم منتشر شد.

به رغم گمانه زنی های مغرضانه برخی منابع خارجی که ماجرا را به حمله تلافی جویانه رژیم صهیونیستی نسبت می دادند، این دو شهر در امنیت کامل هستند و شورای عالی امنیت ملی هم تشکیل جلسه اضطراری درباره چنین حادثه ای را تکذیب کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر سرتیپ دوم میهن دوست: حادثه اصفهان هیچ خسارتی نداشته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر سرتیپ دوم میهن دوست: حادثه اصفهان هیچ خسارتی نداشته است"، کلیک کنید.