انتخابات یک پدیده امنیت ساز است

انتخابات یک پدیده امنیت ساز است

تیتروز/سمنان معاون سیاسی امنیتی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان از انتخابات به عنوان یک پدیده امنیت ساز یاد کرد.

احمد ریواده 28 بهمن ماه در آیین به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان در سمنان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای امنیت و مدافعان حرم و امنیت، با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن هفته بزرگ داشت سربازان گمنام امام زمان(عج) اظهار کرد: اساسی ترین و مهم ترین موضوع که پایه شکل ریزی تمدن ها بوده، امنیت است.

وی افزود: امنیت، برساخت و زیرساخت آن در ایران با سایر مکاتب، تفاوت چشمگیری دارد و آن چه در ایران، امنیت را متفاوت کرده، این است که مبتنی بر ایمان تعریف شده و ویژگی خاص سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز، ایمان است.

وی با اشاره به سه خصوصیت ویژه امنیت در جامعه اسلامی گفت: امنیت از این منظ  مبتنی بر امام امت، آگاهی و بصیرت، و مبتخی بر حفاظت و صیانت از مردم است.

وی با بیان اینکه امنیت در جمهوری اسلامی ایران، مردم پایه است افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب، علم به عنوان پایه عزت او اقتدار کشور مطرح شده و ابعاد امنیت در حوزه های مختلف مردمی تعریف شده است.

ریواده به نقش و جایگاه مردم در نظام اسلامی پرداخت و تاکید کرد: حضور در انتخابات، برای کشور، امنیت ساز است و مهم ترین رکن پیشرفت یک جامعه، مردم هستند.

معاون استاندار سمنان اظهار کرد: انتخابات یک موضوع و مولفه مهم در حوزه امنیت و یکی از راهبردهای توسعه و پیشرفت کشور به شمار می رود.

وی که در جمع بزرگی از دانش آموزان سخن می گفت تصریح کرد: توجه به اولویت های کشور یکی از ویژگی های شاخص دانش آموز تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

ریواده تاکید کرد: اگر جوان و نوجوان امروز، تمدنی را به تصویر کشد در واقع امنیتِ پایدار شکل خواهد گرفت و رویکرد دولت سیزدهم نیز تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

رییس ستاد انتخابات استان با اشاره به اهمیت انتخابات 11 اسفندماه خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات و زمینه سازی برای تحقق مشارکت بالا و پرشور مردم امری ضروری است.

وی با اشاره به انجام تمامی فرآیندهای انتخاباتی در استان اظهار کرد: خوشبختانه فضای حاکم بر استان، یک فضای انتخاباتی است.

پایان خبر تیتروز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات یک پدیده امنیت ساز است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات یک پدیده امنیت ساز است"، کلیک کنید.