انتقاد نتانیاهو از وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در رابطه با حمله هفتم اکتبر

انتقاد نتانیاهو از وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در رابطه با حمله هفتم اکتبر

نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وزارت جنگ این رژیم را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد و گفت: ادعای وزارت جنگ مبنی بر هشدار به او در رابطه با حمله احتمالی قبل از هفتم اکتبر، کاملاً خلاف حقیقت است.

به گزارش تیتروز، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیویستی اظهار داشت برآوردها و ارزیابی های نهادهای امنیتی نشانگر هیچ گونه هشداری نسبت به تصمیم حماس برای حمله به «اسراییل» نبوده است بلکه این نهادها یک ارزیابی کاملاً برعکس ارایه داده اند.

وی تاکید کرد نهادهای امنیتی همواره ادعا می کردند که بازدارندگی در برابر حماس ایجاد شده است.

شبکه عبری زبان «کان» به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد طی ماه های مارس و جولای 2023، نتانیاهو 4 پیام هشدار مختلف از شعبه اطلاعات نظامی ارتش «امان» در رابطه با تصور آسیب به انسجام کنونی کابینه از دیدگاه دشمن و تاثیر آن بر اسراییل و ارتش دریافت کرده است.

بنی گانتس عضو شورای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به بحث و جدل ارتش و نتانیاهو گفت: اکنون باید فورا کمیته تحقیقات دولتی تشکیل شود و من طرحی را برای تشکیل آن ارایه خواهم کرد.

وی تاکید کرد هفتم اکتبر و ماقبل آن و ادامه عملیات، یک شوک برای اسراییل محسوب می شود که باید از آن درس گرفت.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد نتانیاهو از وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در رابطه با حمله هفتم اکتبر" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد نتانیاهو از وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در رابطه با حمله هفتم اکتبر"، کلیک کنید.