انصارالله حمله به کابل های زیردریایی اینترنت جهانی را تکذیب کرد

به گزارش تیتروز، جنبش انصارالله یمن امروز سه شنبه حمله به کابل های زیردریایی اینترنت جهانی در دریای سرخ را تکذیب کرد.

«حزام الاسد» عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن در واکنش به ادعاهای رسانه ای، گفت یمن به کابل های اینترنتی حمله نکرده و بارها بر این مساله تاکید کرده است.

به نقل از شفق نیوز، الاسد افزود هدف از این شایعات این است که واشنگتن، تل آویو و لندن به جای توقف جنگ نسل کشی ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه که با حمایت آمریکا و غرب مرتکب می شود، افکار جهانی را علیه انصارالله تحریک کنند.

به گزارش تیتروز، او در واکنش به خبرها درباره بروز نقص در سیستم کابلی که از دریای سرخ می گذرد، تاکید کرد «آمریکا، اسراییل و انگلیس این روایت را برای تحریک افکار عمومی علیه یمن ترویج می کنند».

روز دوشنبه شرکت مخابراتی بین المللی «سیکام» از بروز نقض در زیرساخت خود در دریای سرخ خبر داد که سیستم کابلی آفریقا را تحت تاثیر قرار داد.

در این باره شک و تردیدها متوجه منطقه فعالیت انصارالله یمن به عنوان مکان احتمالی برای خرابی شد و اگرچه علت قطعی هنوز تایید نشده است اما تمرکز بر تنش های جاری در منطقه است.

این شرکت اعلام کرد روز شنبه بخشی از سیستم کابلی که از دریای سرخ می گذرد از کار افتاد و جریان اطلاعات بین آفریقا و اروپا را تحت تاثیر قرار داد.

در همین راستا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله نیز دلایل آسیب دیدن کابل های اینترنتی طی روز شنبه را تکذیب کرد.

این وزارتخانه اعلام کرد یمن تمایل دارد که همه کابل ها و خدمات آن از هر خطری در امان بمانند و مشتاق ارایه تسهیلات لازم برای نگهداری از این کابل هاست.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت نجات ملی یمن اعلام کرد تصمیم ممانعت از عبور کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی شامل دیگر کشتی ها نمی شود.

از زمان حمله رژیم صهیونیستی به مردم غزه، ارتش یمن اعلام کرده تا زمان توقف جنگ غزه و لغو محاصره این باریکه، کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی را هدف قرار می دهد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انصارالله حمله به کابل های زیردریایی اینترنت جهانی را تکذیب کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انصارالله حمله به کابل های زیردریایی اینترنت جهانی را تکذیب کرد"، کلیک کنید.