اورژانس هوایی تهران جان 3 نفر را نجات داد

اورژانس هوایی تهران جان 3 نفر را نجات داد

اورژانس هوایی استان تهران در دو پرواز جان 3 نفر را نجات داد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، حوالی ساعت 16:36 دیروز، پنجشنبه گزارش ضربه به سر و بدن با کاهش سطح هوشیاری آقای 52 ساله و شکستگی خانم 42 ساله به مرکز ارتباطات 115 اورژانس استان تهران اعلام شد.

با اعلام این گزارش بلافاصله بالگرد اورژانس استان تهران به محل حادثه در نسیم شهر به پرواز آمد و مصدومان را به بیمارستان شهدای هفتم تیر انتقال داد.

در دومین ماموریت حوالی ساعت 16:44 نیز گزارش ایست قلبی و شوک آقای 41 ساله اعلام شد که بعد از اقدامات اولیه در بیمارستان شهید مفتح ورامین، بالگرد دیگر اورژانس استان تهران برای ادامه درمان بیمار را به پد بالگرد اتوبان همت-یادگار امام (ره) منتقل کرد و از آنجا با آمبولانس به بیمارستان شهید مدرس انتقال یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اورژانس هوایی تهران جان 3 نفر را نجات داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اورژانس هوایی تهران جان 3 نفر را نجات داد"، کلیک کنید.