اگر اسراییل از حدود خود فراتر رود نبرد در اسراییل خواهد بود

به گزارش تیتروز به نقل از راشا تودی، مصطفی باکری، نماینده مجلس و روزنامه نگار مصری در گفت و گو با شبکه راشاتودی گفت: اسراییل به خوبی از قدرت ارتش مصر آگاه است و اگر از مرزهای خود فراتر رود، نبرد در تل آویو خواهد بود نه در رفح.

باکری در بیانیه ای به شبکه تلویزیونیراشا تودی تاکید کرد: مصر ارتش قدرتمندی دارد که می تواند هر کسی را که جرات آسیب رساندن به امنیت ملی مصر را داشته باشد، باز دارد و اسراییل به خوبی از این موضوع آگاه است.

وی افزود: مداخله آمریکا و غرب برای برقراری آتش بس چیزی جز نتیجه تحرکات مصر نیست که پیام های روشنی را در خصوص خطوط قرمز مصر به اسراییل داده است و آمریکا به خوبی می داند که ارتش مصر چیست و چه توانی دارد.»

به گزارش خبرگزاری تیتروز وی افزود: تهدیدهای برخی از افراطیون اسراییل مانند بزالل اسموتریچ وزیر دارایی و همچنین گزارش های منتشر شده توسط مجله منتسب به وزارت دفاع اسراییل و تحریک آنها علیه ارتش مصر و گسیل فلسطینی ها به سینا بی پاسخ نخواهد ماند، زیرا مرزهای مصر یک خط قرمز است و تهدید امنیت ملی به هر وسیله ای باعث افزایش تنش می شود.»

باکری تصریح کرد: «ارتش مصر و قدرت آن را دست کم نگیرید. ارتش ما قادر است هر کسی را که تخطی می کند، تهدید و تنبیه کند.»

وی در پایان گفت: مصر به دنبال جنگ نیست و با مسایل بسیار عاقلانه برخورد می کند، اما اگر جنگ به ما تحمیل شود، جنگ اکتبر 1973 هنوز در ذهن ما تازه است.»

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اگر اسراییل از حدود خود فراتر رود نبرد در اسراییل خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اگر اسراییل از حدود خود فراتر رود نبرد در اسراییل خواهد بود"، کلیک کنید.