ایران خودرو با این پیام مشتریانش را نگران کرد!

آفتاب نیوز :

پیام «ایرادات ثبت شده پلاک: در انتظار تایید ستاد – ماده10» را برخی از متقاضیان ایران خودرو بعد از ورود به حساب کاربری خود در سایت فروش این خودروساز دریافت کردند و نگران شدند.

آن طور که این مشتریان خبر دادند آن ها در انتظار دریافت خودروی خود بودند و برای اینکه از چند و، چون شماره گذاری و تحویل خودروی خود مطلع شوند به حساب کاربری خود مراجعه کردند، اما در قسمت جزییات قرارداد با پیام بالا در قسمت ایرادات پلاک مواجه شده و دل نگران شدند.

اما معنا و مفهوم این پیام چیست؟ این پیام به متقاضیان می گوید که خودروی آن ها هنوز پلاک ملی دریافت نکرده و در انتظار نوبت شماره گذاری است البته این مساله باید از سوی مراجع مربوط پیگیری و تعیین تکلیف شود.

به نظر می رسد این اتفاق، مساله خاصی نیست و در چند روز آینده این پیام از قسمت جزییات قرارداد متقاضیان با ایران خودرو در سایت این خودروساز پاک خواهد شد و خودروی خریداری شده آن ها در روند شماره گذاری قرار خواهد گرفت.

این پیام که برخی متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو دریافت کرده اند بی ارتباط با اجبار شرکت های خودروساز به رعایت استاندارد های 85 گانه نیست. سازمان ملی استاندارد ایران چندی پیش به خودروسازان ابلاغ کرد چنانچه محصولات تولیدی خود را با رعایت استاندارد های 85 گانه تولید نکنند، مجوز تولید آن محصول لغو می شود.

همچنین سازمان ملی استاندارد یکی از مراجعی است که خودروسازان باید در روند شماره گذاری محصولات خود، مجوز آن سازمان را نیز کسب کنند؛ بنابراین مشتریانی که این پیام را در حساب کاربری خود در قسمت جزییات قرارداد در سایت فروش ایران خودرو مشاهده کردند، نگران نباشند؛ به زودی با بررسی مراجع مربوطه و رفع مشکل، خودروی خریداری شده آن ها پلاک دریافت می کند و از سوی ایران خودرو در مسیر تحویل به آن ها قرار می گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران خودرو با این پیام مشتریانش را نگران کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران خودرو با این پیام مشتریانش را نگران کرد!"، کلیک کنید.