بازتاب قهرمانی پرسپولیس در رسانه های جهان/ واکنش به گل گولسیانی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر روز شنبه موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر مس رفسنجان به برتری برسد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

به دنبال این قهرمانی، رسانه های خارجی به این اتفاق واکنش نشان دادند.

رسانه گرجستانی «Georgian Footy» به گل گولسیانی اشاره کرد و گفت: گیورگی گولسیانی با گل دقیقه 85 قهرمان ایران شد! ششمین گل فصل برای مدافع میانی چه گل مهمی بود.

رسانه پاکستانی «FootballPakistan» ضمن اشاره به حضور پرشمار تماشاگران نوشت: پرسپولیس در آخرین روز لیگ برتر ایران توانست قهرمان شود.

رسانه قطری «Akooora» هم به حضور عبدالکریم حسن در پرسپولیس اشاره کرد و نوشت: عبدالکریم حسن بازیکن تیم پرسپولیس رسما اولین بازیکن قطری شد که به قهرمانی در لیگ ایران رسید.

پایگاه قطری «staddoha» هم ضمن انتشار پوستری از قهرمانی پرسپولیس نوشت: پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران شد.

بازتاب قهرمانی پرسپولیس در رسانه های جهان/ واکنش به گل گولسیانی

«عبدالعزیز البریده» خبرنگار مطرح قطری هم نوشت: پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران شد.

رسانه ازبکستانی «Zamin» هم ضمن انتشار تصویری از اوستون اورونوف نوشت: پرسپولیس در آخرین دیدار لیگ برتر فوتبال ایران با برتری برابر مس رفسنجان «فاتح لیگ برتر ایران شد».

رسانه ترکیه ای «bursahakimiyet» هم نوشت: پرسپولیس مس رفسنجان را شکست داد و قهرمان لیگ ایران شد.

بازتاب قهرمانی پرسپولیس در رسانه های جهان/ واکنش به گل گولسیانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازتاب قهرمانی پرسپولیس در رسانه های جهان/ واکنش به گل گولسیانی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازتاب قهرمانی پرسپولیس در رسانه های جهان/ واکنش به گل گولسیانی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.