بازداشت 1500 موادفروش و جمع آوری 2500 معتادمتجاهر در پایتخت طی 10 روز

بازداشت 1500 موادفروش و جمع آوری 2500 معتادمتجاهر در پایتخت طی 10 روز

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری بیش از 1500 قاچاقچی و خرده فروش موادمخدر در 10 روز اول خردادماه خبر داد.

به گزارش تیتروز، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت:  در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در 10 روزه اول خرداد ماه موفق به دستگیری هزار و 526 خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر در شهر تهران شدند که از  متهمان 281 کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد. برای این افراد پرونده ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ همچنین با بیان اینکه جمع آوری معتادان متجاهر نیز جزو اولویت های پلیس و از اصلی ترین مطالبات مردم است، گفت: در همین راستا نیز تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با موادمخدر و با همکاری ماموران یگان امداد و کلانتری های تابعه پلیس پیشگیری موفق به جمع آوری دو هزار و 519 معتاد متجاهر شدند. این افراد پس از غربالگری برای طی کردن دوره های بازپروری به مراکز ترک اعتیاد اعزام خواهند شد.

باباپور با تاکید بر اینکه اجرای چنین طرح های در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار داشته و اجرا خواهد شد، گفت: ازمردم می خواهیم که در صورت مشاهده موارد این چنینی حتما با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و موضوع را گزارش کنند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 1500 موادفروش و جمع آوری 2500 معتادمتجاهر در پایتخت طی 10 روز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 1500 موادفروش و جمع آوری 2500 معتادمتجاهر در پایتخت طی 10 روز"، کلیک کنید.