بازداشت 2 سرکرده داعش در عراق

بازداشت 2 سرکرده داعش در عراق

مرکز اطلاع رسانی عراق از بازداشت دو تن از خطرناک ترین سرکرده های داعش خبر داد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، این نهاد امروز شنبه اعلام کرد سرویس اطلاعات ملی عراق طی یک عملیات در خارج از مرزهای کشور، دو تن از خطرناک ترین سرکرده های تروریستی داعش را بازداشت کرد که در هولناک ترین جنایات تروریستی دست داشتند.

به نقل از سومریه نیوز، یکی از بازداشتی ها، تروریست «عصام عبد علی سعیدان» ملقب به «ابو زید» است که مسیول مدیریت تمامی فعالیت های رسانه ای گروه های تروریستی در فلوجه پس از سال 2014 بود و در مستندسازی بسیاری از جنایات تروریستی دست داشت که بارزترین آنها کشته شدن دو سرباز شهید مصطفی العذاری و سمیر مراد الدلوی است.

فرد بازداشتی دوم، تروریست «بشیر عبد علی سعیدان» ملقب به «ابواحمد اتصالات» است که مسیول تمامی عملیات های تروریستی داعش در استان فلوجه پس از سال 2014 بود و مسیولیت تامین امنیت و رمزگذاری ارتباطات رهبران گروه های تروریستی را بر عهده داشت.

عراق در سال 2017 میلادی پس از سه سال نبرد و اشغال یک سوم خاک این کشور، پیروزی در برابر گروه تروریستی داعش را اعلام کرد، اما هسته های خفته این گروه تروریستی هنوز در برخی مناطق استان های «دیالی»، «کرکوک»، «نینوا»، «صلاح الدین»، «الانبار» و «بغداد» فعال هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 2 سرکرده داعش در عراق" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 2 سرکرده داعش در عراق"، کلیک کنید.