بازدید امیرعبداللهیان از سرکنسولگری ایران در استانبول

حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه امروز چهارشنبه با حضور در بخش کنسولی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در استانبول، ضمن بازدید از این بخش با مراجعین و ایرانیان حاضر گفت وگو کرد.

به گزارش تیتروز، وی علاوه بر بخش کنسولی با همکاران سرکنسولگری نشستی برگزار و با ایشان در خصوص موضوعات و مسایل کنسولی و ایرانیان تبادل نظر کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین با تعدادی از مراجعان کنسولی به صورت حضوری گفت وگو کرد و رضایت و قدردانی خود را از عملکرد سرکنسولگری پُر تردد کشورمان در استانبول در ارایه شایسته خدمات کنسولی ابراز کرد.

بازدید امیرعبداللهیان از سرکنسولگری ایران در استانبول

امیرعبداللهیان همچنین در نشستی با همکاران سرکنسولگری کشورمان در استانبول، ضمن اشاره به ابراز رضایت شهروندان ایرانی حاضر در بخش کنسولی از ارایه خدمات روان در این بخش، از ایشان تشکر نمود و جلب رضایت ایرانیان در خارج از کشور را از اولویت های مورد تاکید رییس جمهور کشورمان دانست.

بازدید امیرعبداللهیان از سرکنسولگری ایران در استانبول

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید امیرعبداللهیان از سرکنسولگری ایران در استانبول" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید امیرعبداللهیان از سرکنسولگری ایران در استانبول"، کلیک کنید.