بازگشت تماشایی تیم ساحلی ایران مقابل اسپانیا

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی فوتبال ساحلی 2024 امارات، امشب (پنجشنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه دیزاین دیستریکت دبی به مصاف اسپانیا رفت. این دیدار در پایان سه وقت معمول به نتیجه تساوی 5 – 5 انجامید و تلاش دو تیم در سه دقیقه اضافه یک گل برای هر کدام از آنها در پی داشت تا بازی با نتیجه 6 – 6 به اتمام برسد و ضربات پنالتی مشخص کننده برنده مسابقه باشد.

در ضربات پنالتی علی میرشکاری، موحد موحدنژاد، امیرحسین اکبری توپ های شان به گل تبدیل شد و ضربه محمدعلی مختاری را دروازه بان اسپانیا مهار کرد و با توجه به اینکه بازیکنان اسپانیا سه ضربه پنالتی شان هدر رفت ایران توانست با نتیجه 3 بر یک در ضربات پنالتی و در مجموع با نتیجه 9 بر 7 به برتری برسد.

مسلم مسیگر، محمدعلی مختاری (چهار گل) و رضا امیری شش گل ایران را در وقت های معمول و اضافه بازی مقابل اسپانیا به ثمر رساندند.

ساحلی بازان کشورمان در دومین دیدار خود روز شنبه 28 بهمن ماه از ساعت 20:30 مقابل آرژانتین قرار می گیرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت تماشایی تیم ساحلی ایران مقابل اسپانیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت تماشایی تیم ساحلی ایران مقابل اسپانیا"، کلیک کنید.