بازگشت «داستان اسباب بازی» با کارگردان اسکاری

بازگشت «داستان اسباب بازی» با کارگردان اسکاری

«اندرو استانتون» کارگردانی پنجمین قسمت از سری انیمیشن های محبوب «داستان اسباب بازی» را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش تیتروز، «پیت داکتر» مدیر اجرایی استودیو انیمیشن سازی پیکسار کمپانی دیزنی، قسمت پنجم «داستان اسباب بازی» را غافلگیرکننده توصیف کرده و از تاریخ اکران 19 ژوین 2026 برای اکران آن خبر داده است.

«داکتر» در نمایش اخیر انیمیشن «اینساد اوت 2» اعلام کرد که «اندرو استانتون» چهره کهنه کار استودیو پیکسار کارگردانی «داستان اسباب بازی 5» را بر عهده خواهد داشت و «تیم آلن» نیز به عنوان صداپیشه شخصیت باز لایتیر بازخواهد گشت، اگرچه هنوز حضور تام هنکس در نقش وودی رسما تایید نشده است.

به گزارش اسکرین رنت، مجموعه انیمیشن های «داستان اسباب بازی» در هر چهار قسمت قبلی مورد تحسین جهانی قرار گرفته است. داستان اسباب بازی اصلی (1995) با انیمیشن های پیشگامانه و داستان گویی صمیمانه مورد استقبال فراوانی قرار گرفت و «داستان اسباب بازی 2» (1999) این روند را ادامه داد و اغلب به عنوان یکی از بهترین دنباله های ساخته شده در نظر گرفته می شود.

«داستان اسباب بازی »3 (2010) این سه گانه را به پایانی رضایت بخش رساند و برنده اسکار بهترین انیمیشن بلند شد. در نهایت، قسمت چهارم این انیمیشن نیز اکران موفقی در سال 2019 داشت.

«اندرو استانتون» با دنیای «داستان اسباب بازی» بیگانه نیست و از ابتدا با پیکسار همکاری داشته و در نوشتن فیلمنامه قسمت نخست انیمیشن و دنباله های آن در سال های 1999 و 2019 مشارکت داشته است. او نخستین کارگردانی خود را با انیمیشن «در جستجوی نمو» آغاز کرد و در ادامه نیز انیمیشن های «وال-یی» و «در جستجوی دوری» را ساخت و برای دو انیمیشن «وال-یی» و «در جستجوی نمو» اسکار بهترین انیمیشن بلند را نیز کسب کرد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت «داستان اسباب بازی» با کارگردان اسکاری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت «داستان اسباب بازی» با کارگردان اسکاری"، کلیک کنید.