بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند

بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند

امام جمعه شهرستان تربت حیدریه تاکید کرد: در جنگ ترکیبی که دشمن علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته، زنان و دختران محجبه پیروز میدان هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، نشست حجاب و عفاف با حضور حجت الاسلام سیدمحمد معلمی امام جمعه شهرستان تربت حیدریه، مهدی رهنما معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی این دانشگاه در سالن کنفرانس شهید سپهبد سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد.

امام جمعه شهرستان تربت حیدریه در این نشست اظهار کرد: در جنگ ترکیبی که دشمن علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته، زنان و دختران محجبه پیروز میدان هستند و حجاب و عفاف موضوع سیاسی نیست؛ بلکه یک بحث اصلی اعتقادی ایمانی و نماد دین است که دشمن تلاش دارد آن را سیاسی کند.

بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند

معلمی متذکر شد: حجاب یک اعتقاد راسخ و تصور موجب تصدیق است و در میان زنان ایرانی باستان و قبل از اسلام نیز رایج بوده که آیات و روایات زیادی در این خصوص داریم.

وی متذکر شد: یکی از مباحث جهاد تبیین روشنگری و استدلال بر حقیقت وجود زن و حفظ حجاب و مصنویت است و دانشجویان باید با امر به معروف و نهی از منکر و زبان نرم، اما محکم و قوی با بدحجابی مبارزه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بانوان محجبه در جنگ ترکیبی دشمن علیه جمهوری اسلامی پیروز میدان هستند"، کلیک کنید.