بایدن از تصمیم آمریکا در قبال غزه گفت

به گزارش تیتروز، «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا بامداد شنبه گفت ایالات متحده و شرکای آن در حال کار بر روی برقراری آتش بس فوری حداقل 6 هفته ای در غزه و تلاش برای دایمی ترکردن آن هستند.

به نقل از تیتروز، بایدن که کشورش حامی تمام قد رژیم صهیونیستی در ارتکاب جنایات جنگی در غزه بوده است، گفت: «با شرکای خود در حال تلاش هستیم تا با بحران انسانی در غزه مقابله و کمک ها را فراهم، گروگان ها را آزاد و آتش بس برقرار کنیم».

او همچنین گفت واشنگتن بر اطمینان از برقراری وحفظ آرامش در کشورهای همسایه رژیم صهیونیستی از جمله لبنان تلاش می کند.

رییس جمهور آمریکا همچنین گفت: «به منظور رسیدن به راه حل 2 دولتی و فراهم کردن امنیت و شان برابر برای اسراییلی ها و فلسطینی ها، فرصت برای صلح باید حفظ شود».

این در حالی است که با وجود نگرانی ها درباره حمله زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب غزه، دولت بایدن با تجهیز این رژیم به بمب و جنگنده ها به ارزش میلیاردها دلار موافقت کرده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن از تصمیم آمریکا در قبال غزه گفت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن از تصمیم آمریکا در قبال غزه گفت"، کلیک کنید.