با حادثه آفرینان چهارشنبه سوری قاطعانه برخورد می کنیم

تیتروز/تهران فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: رویکرد پلیس در چهارشنبه آخر سال، با بهره گیری از ابزارهای فرهنگی و اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیب های این شب سنتی است اما پلیس با حادثه آفرینان و فروشندگان مواد محترقه به شدت و بدون اغماض برخورد می کند و با هماهنگی قوه قضاییه برای این افراد به سرعت پرونده قضایی تشکیل می شود.

دلاور القاصی تیتروز با اشاره به اینکه پلیس مخالف شادی مردم نیست و خواهان سلامت آحاد جامعه است، افزود: جشن چهارشنبه پایان سال ریشه کهن دارد و مبتنی بر پیوند خانوادگی و شادی است که از سوی افراد سودجو به بستری برای آسیب به جان و اموال مردم تبدیل شده است.

القاصی تیتروز به آمادگی کامل پلیس شرق استان تهران برای ایجاد فضای ایمن، ایجاد آرامش و سلامت شهروندان در چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و ادامه داد: برخی افراد سودجو در این آیین با اقدام به ساخت و فروش مواد محترقه خطرناک زمینه را برای ایجاد حوادث ناگوار برای خانواده ها به خصوص افراد جوان، نوجوان همچنین کودکان موجب می شوند که این مسیله بیش از اقدامات پیشگیرانه پلیس نیازمند نظارت خانواده ها است.

رییس پلیس شرق استان تهران تاکید کرد: پلیس برای جلوگیری از هرگونه آسیب به نوجوانان و جوانان که سرمایه های خانواده ها و کشور هستند، از مدت ها قبل اقدام به شناسایی افراد سودجو و جمع آوری این مواد محترقه خطرناک کرده است.

القاصی تیتروز با بیان اینکه امسال با اقدامات به موقع پلیس کشفیات قابل ملاحظه ای انجام شد، افزود: هشدار پلیس به برهم زنندگان نظم و سلامت مردم این است که با آنها برخورد قاطع و شدید خواهد شد.

وی گفت: با هماهنگی قوه قضاییه برای توزیع کنندگان و حادثه آفرینان چهارشنبه آخر سال به سرعت پرونده قضایی تشکیل می شود همچنین برای سه شنبه شب همه نیروهای پلیس بصورت آماده باش کامل در سراسر شهرستان های 7 گانه استان شامل (ورامین،پاکدشت، قرچک، پیشوا، پردیس، دماوند و فیروزکوه ) در آمادگی کامل برای برقرار نظم و امنیت و برخورد با حادثه آفرینان هستند.

رییس پلیس شرق استان تهران در خاتمه از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تحرک افراد سودجو و بر هم زنندگان امنیت و ایمنی مردم، موضوع را از طریق سامانه 110 به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با حادثه آفرینان چهارشنبه سوری قاطعانه برخورد می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با حادثه آفرینان چهارشنبه سوری قاطعانه برخورد می کنیم"، کلیک کنید.