برانکو: فوتبال ایران باید به دربی افتخار کند/ احترام ها حفظ شود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، تیم فوتبال پرسپولیس در یکی از حساس ترین بازی های خود در این فصل از رقابت های لیگ برتر باید شامگاه چهارشنبه 23 اسفند و در هفته بیستم باید رو در روی استقلال تهران قرار گیرد. پس از پایان نیم فصل اول و با جدایی یحیی گل محمدی، «اوسمار ویه را» مربی برزیلی و دستیار گل محمدی به عنوان جانشین وی انتخاب شد. این در حالی بود که مدیران پرسپولیس با گزینه های زیادی از جمله «برانکو ایوانکوویچ» مربی سابق سرخ ها مذاکره کرده بودند که با مخالف این مربی کروات برای بازگشت به ایران همراه شد.

برانکو سابقه درخشانی در پرسپولیس داشت و توانست خاطرات خوشی را از خود در بین هواداران این تیم به جای بگذارد. از جمله افتخارات برانکو در پرسپولیس می توان به کسب سه قهرمانی پیاپی در لیگ برتر، یک نایب قهرمانی در لیگ برتر، صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018، کسب دو قهرمانی سوپرجام (یک بار با حکم کمیته انضباطی)، کسب یک قهرمانی جام حذفی، کسب عنوان بهترین مربی سال طی سه فصل اخیر، ثبت بیشترین پیروزی و کمترین شکست برای یک تیم در 4 فصل اخیر و ثبت بیشترین گل زده برای یک تیم در 4 فصل اخیر اشاره کرد.

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی کوتاه با خبرنگار تیتروز در رابطه با دربی 103 پایتخت اظهار داشت: دربی بزرگترین بازی آسیا و یکی از دیدارهای حساس در جهان به شمار می رود. فوتبال ایران باید به داشتن چنین دیداری افتخار کند.

او ادامه داد: این بازی شگفت انگیز و هیجان انگیز برای همه خواهد بود و باید احترام ها حفظ شود.

به گزارش خبرنگار تیتروز، این بازی از ساعت 20 برگزار می شود و برای دومین بار در لیگ برتر ایران سیستم کمک داور ویدیویی VAR برای این دیدار استفاده خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برانکو: فوتبال ایران باید به دربی افتخار کند/ احترام ها حفظ شود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برانکو: فوتبال ایران باید به دربی افتخار کند/ احترام ها حفظ شود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.