برقراری و افزایش مستمری مدال آورانی که در لیست انتظار بودند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، کیومرث هاشمی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری و دستور رییس جمهور برای رسیدگی و حمایت هر چه بیشتر از ورزشکاران و قهرمانان عزیز و تامین اعتبار توسط دولت مردمی، از فروردین 1403 برقراری و افزایش مستمری مدال آوران المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو، المپیک ناشنوایان 2021 برزیل، مسابقات کشتی قهرمانی جهان 2021 نروژ و 2022 صربستان، نفرات واجد شرایطی که مدال خود را در سنوات گذشته و در مسابقات مختلف اخذ کرده اند و تاکنون در لیست انتظار برقراری مستمری قرار داشته اند، انجام می پذیرد.

🔸وی ادامه داد: برقراری و افزایش مستمری مدال آوران بازی های آسیایی هانگژو نیز پس از بررسی های لازم و محاسبه مبلغ، با قید فوریت پرداخت خواهد شد.

🔸وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطر نشان کرد: از تعداد کل مدال آوران و سرمربیان ذکر شده تعداد 76 نفر از این ورزشکاران تاکنون به عضویت صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در نیامده اند که اقدامات لازم در حال انجام است تا برقراری مستمری این ورزشکاران نیز انجام پذیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برقراری و افزایش مستمری مدال آورانی که در لیست انتظار بودند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برقراری و افزایش مستمری مدال آورانی که در لیست انتظار بودند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.