بلومبرگ: عربستان دیدگاه های ضد اسراییلی را سرکوب می کند

بلومبرگ: عربستان دیدگاه های ضد اسراییلی را سرکوب می کند

به گزارش بلومبرگ، شهروندان عربستان سعودی در ماه های اخیر به دلیل اشتراک گذاری احساسات ضد رژیم صهیونیستی در شبکه های اجتماعی به طور فزاینده ای دستگیر شده اند.

به گزارش تیتروز، طبق این گزارش، ریاض نگران است که جنگ رژیم صهیونیستی علیه حماس و ملت فلسطین و همچنین حملاتی که توسط دیگر نیروهای مقاومت انجام می شود، غرب آسیا را وارد یک جنگ همه جانبه کند.
شبکه خبری بلومبرگ به نقل از منابع مطلع که خواستند نامشان فاش نشود، گزارش می دهد که در میان بازداشت شدگان اخیر یکی از مدیران شرکتی بود که در طرح محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان برای تقویت اقتصاد نقش داشت. گزارش شده است که این مقام در مورد جنگ غزه اظهاراتی کرده بود که تنش زا تلقی می شد.
بنا به گزارش ها، یک زندانی دیگر از شهروندان سعودی خواسته بود تا برندهای آمریکایی فعال در عربستان سعودی را تحریم کنند.
یک منبع نزدیک به دولت عربستان سعودی در گفت وگو با بلومبرگ تاکید کرد که این بازداشت ها ناشی از این نگرانی است که تاثیرات افراد وابسته به امنیت این کشور آسیب می رساند. در این گزارش آمده است که آمار دقیقی از تعداد بازداشت های صورت گرفته از 7 اکتبر وجود ندارد.
این سرکوب در حالی صورت می گیرد که ایالات متحده به همکاری با ریاض برای یافتن راهی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی ادامه می دهد. در اوایل این هفته، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده در سفر ریاض گفت کار فشرده ای برای دستیابی به توافقی برای این منظور انجام شده و این توافق «به طور بالقوه به تکمیل شدن بسیار نزدیک است.»

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلومبرگ: عربستان دیدگاه های ضد اسراییلی را سرکوب می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلومبرگ: عربستان دیدگاه های ضد اسراییلی را سرکوب می کند"، کلیک کنید.