بهترین پاسور جهان به تیم ملی ایران اضافه شد

بهترین پاسور جهان به تیم ملی ایران اضافه شد

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در این هفته از ساعت 6:30 صبح روز جمعه 18 خرداد به مصاف بلغارستان خواهد رفت.

به گزارش ورزش سه، جواد کریمی پاسور لژیونر تیم ملی والیبال کشورمان که در هفته نخست از ناحیه مایع گوش میانی دچار مصدومیت شده بود، پس از معالجه و بهبودی در شهر ریو، همراه با کاروان والیبال کشورمان راهی کوکورا محل برگزاری هفته دوم لیگ ملت های والیبال در ژاپن شد. متاسفانه ناراحتی وی از ناحیه گوش میانی مجدد عود کرد و باعث شد این بازیکن در دو مسابقه اخیر نتواند تیم ملی والیبال کشورمان را همراهی کند.

امروز پس از مسابقه مقابل برزیل موتا پایز در جلسه ای با حضور کادر پزشکی، سرپرست تیم ملی و جواد کریمی تصمیم گرفت با توجه به تشدید بیماری این بازیکن و با تشخیص پزشک مبنی بر استراحت وی، جواد کریمی را از لیست تیم ملی خارج کند و یک بازیکن دیگر را تا رسیدن پاسور دوم جایگزین کند. بنابراین تصمیم مقرر شد امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی مقدمات سفر عرشیا به نژاد را مهیا کند تا در اسرع وقت به جمع ملی پوشان در ژاپن ملحق شود.

گفتنی است با توجه به برنامه های پروازی مسیر تهران تا کوکورا و برنامه مسابقات تیم ملی در ژاپن، عرشیا به نژاد روز شنبه، 19 خرداد، به جمع ملی پوشان خواهد پیوست و جواد کریمی راهی تهران خواهد شد.

میلاد عبادی پور، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، محمدرضا حضرت پور، پوریا حسین خانزاده، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین اسفندیار، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، محمد بربست، محمد ولی زاده، مرتضی شریفی، متین احمدی، مبین نصری و امیرحسین ساداتی بازیکنان حاضر در هفته دوم لیگ ملت ها هستند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین پاسور جهان به تیم ملی ایران اضافه شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین پاسور جهان به تیم ملی ایران اضافه شد"، کلیک کنید.