بهروز عطایی سکوتش را می شکند؟

مربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان می گوید بهروز عطایی بعد از اتمام لیگ برتر والیبال سکوت خود را خواهد شکست.

به گزارش تیتروز، تیم های والیبال فولاد سیرجان ایرانیان و پیکان تهران در اولین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال از ساعت 19 یکشنبه شب، پنجم فرودین به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان بهروز عطایی در فولاد سیرجان ایرانیان موفق شدند سه بر یک(25 بر 17، 28 بر 26، 22 بر 25 و 28 بر 26) به پیروزی برسد.

مهران زارع، مربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان در مورد این پیروزی گفت: بازی سختی بود. پیش بینی می کردیم که بازی سختی داشته باشیم چون در مرحله رفت و برگشت لیگ هم مقابل پیکان سه بر دو برنده شده بودیم و به سختی از سد این تیم عبور کرده بودیم. کادر فنی و بازیکنان خوب و باتجربه ای دارد که تا اینجا خوب کار کرده اند.   

او در مورد اینکه بهروز عطایی سرمربی فولاد  که پیش از این هدایت تیم ملی را برعهده داشت از زمان  استعفا از تیم ملی والیبال سکوت کرده و حتی در مورد لیگ برتر هم صحبت نمی کند، گفت: او فعلا روی تیم خودمان متمرکز شده است. از آنجایی که با او نزدیک هستم و می دانم چه اتفاقاتی افتاده، حق دارد فعلا سکوت کند اما بعد از اتمام لیگ حتما نشست خبری خواهد داشت.  

پایان خبر تیتروز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهروز عطایی سکوتش را می شکند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهروز عطایی سکوتش را می شکند؟"، کلیک کنید.