بیرانوند وقت تلف کرد یا حسینی؟

ورزش ایران و جهان امروز با رخدادهای گوناگونی همراه بود که گزیده شان در این گزارش آمده است.

به گزارش تیتروز، داربی 103 تهران با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. صحنه های جذاب این مسابقه را می توانید از دریچه دوربین تیتروز ببینید.

ویدیو/ وقت تلف کردن های حسینی در داربی 103!

در جریان دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس، هواداران و بازیکنان تیم سرخ پوش معتقد بودند که حسین حسینی بارها و بارها سعی کرده وقت بازی را تلف کند و نسبت به این مساله اعتراض داشتند و تصاویر ضبط شده از بازی نشان می دهد که اعتقاد آنها چندان بی راه نیست.

نیمه دوم هر دو تیم افتضاح بودند

بازیکن پیشین استقلال می گوید «انتظارات هواداران بسیار بالاست و اگر استقلال حاشیه نداشته باشد می تواند به موفقیت برسد.»

مهدی امیرآبادی، بازیکن پیشین استقلال در گفت وگو با تیتروز، درباره ارزیابی اش از داربی 103 اظهار کرد: باید بگویم داربی جذابی را شاهد نبودیم و دو تیم خیلی محتاط بودند و همین باعث شد که امتیازات تقسیم شود. استقلال می خواست صدرنشینی را از دست ندهد و به خواسته اش رسید. یک بازی کسل کننده و تقریبا کم اتفاق را دیدیم.

درخشان: داربی فقط وقتمان را گرفت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: داربی نه بار فنی داشت و نه صحنه زیبایی که بخواهیم راجع به آن اظهار نظر کارشناسی داشته باشیم.

حمید درخشان در گفت وگو با تیتروز، درباره داربی 103 اظهار کرد: این بازی هیچ چیزی نداشت، نه صحنه زیبایی داشت و نه اینکه موقعیتی ایجاد شد. یک بازی کسل کننده و بدون محتوا بود.

فصیحی: 15 میلیون تومان حقوق می گیرم

بانوی دونده ایرانی از قطعی شدن سهمیه المپیکش خبر داد و گفت: از همه می خواهم برای دختران ایرانی دعا کنند تا موفق شوند چون با همه وجودشان تلاش می کنند.

به گزارش تیتروز، فرزانه فصیحی درباره از دست دادن فرصت حضور در مسابقات جهانی اسکاتلند، گفت: سهمیه المپیک من 3 ماه پیش قطعی شد اما «ددلاین» المپیک برای سهمیه رنکینگ 3 هفته قبل از المپیک بسته می شود و به همین دلیل اجازه اعلام رسمی کسب سهمیه را نداریم اما حضور من در المپیک قطعی شده است. آن اتفاق تلخ و بزرگ بود و دوست داشتم در مسابقات اسکاتلند حاضر شوم. شرایط خوبی هم داشتم و اتفاق بزرگی برای ورزش کشور بود چرا که می توانستم به نیمه نهایی برسم.

رستمیان: ویزای آلمان فقط برای من صادر شد

بانوی تیرانداز ایران درباره مسابقات پیش روی این رشته در کشور آلمان گفت: فدراسیون موفق به گرفتن ویزای آلمان نشد اما ویزای من به خاطر سفرهایی که داشته ام صادر شد و قرار است تصمیم بگیرند که من به تنهایی عازم این مسابقات بشوم یا خیر. اگر کمیته المپیک حمایت کند می توانم به این اردو اعزام شوم. با این اوصاف تنها امید ما مسابقات مونیخ است.

کاظمیان رییس فدراسیون سوارکاری شد

محمد کاظمیان به مدت چهار سال به عنوان رییس فدراسیون سوارکاری انتخاب شد.

مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون سوارکاری، پنجشنبه 24 اسفند به ریاست سیدمحمدشروین اسبقیان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور مریم کاظمی پور نماینده کمیته ملی پارالمپیک، مناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، احمد نامنی سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیون ها و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

ماهی ایرانی به پاریس می رود؟

شناگر طلایی ایران در آسیا در مورد کسب مدالش در فیلیپین گفت و در خصوص کسب سهمیه المپیک پاریس صحبت کرد.

سامیار عبدلی شناگر جوان و آینده دار ایران که موفق شد برای نخستین بار در تاریخ مسابقات رده های سنی شنا قهرمانی آسیا، نشان طلای شنای سرعت را کسب کند، در گفت وگو با تیتروز، با اشاره به اینکه خداراشکر می کنم که برای اولین بار توانستیم موفق به کسب این مدال شویم، اظهار کرد: راضی هستم از مدالی که کسب کردم اما شاید رکوردم می توانست بهتر باشد.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیرانوند وقت تلف کرد یا حسینی؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیرانوند وقت تلف کرد یا حسینی؟"، کلیک کنید.