بیشترین تصادفات فوتی عابران تهرانی در بزرگراه ها اتفاق می افتد

سرهنگ جوانبخت؛

بیشترین تصادفات فوتی عابران تهرانی در بزرگراه ها اتفاق می افتد

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بیشترین تصادفات فوتی عابران در شهر تهران در بزرگراه ها اتفاق می افتد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، سرهنگ رابعه جوانبخت در خصوص آمار متوفیان تصادفات فوتی عابرین در شهر تهران توضیح داد و گفت: این سوال مطرح می شود که شدیدترین تصادفات عابران پیاده در کدام معابر روی می دهد؟ آیا در خیابان ها اتفاق می افتد و یا در عرض بزرگراه ها و یا در میادین و یا در معابر فرعی و کوچه ها؟

وی بیان داشت: آن چیزی که داده و آمارها نشان می دهد و با بررسی هایی که صورت گرفته، بزرگراه ها هستند که بیشترین تصادفات عابران پیاده در آنها روی می دهد. چرا که آمار تصادفات فوتی شهر تهران در سال 1402 عدد فراوانی 41 درصدی را نشان می دهد.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: 41 درصد از متوفیان شهر تهران در سال 1402 فقط عابران پیاده را تشکیل می دهند که نشان دهنده بی احتیاط بودن این عابران پیاده در عبور از معابر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیشترین تصادفات فوتی عابران تهرانی در بزرگراه ها اتفاق می افتد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیشترین تصادفات فوتی عابران تهرانی در بزرگراه ها اتفاق می افتد"، کلیک کنید.