تاکید نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن بر لزوم حصول آتش بس

هانس گروندبرگ، نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن، در سفر خود به تهران بر لزوم یافتن راهی برای آتش بس کلی در این کشور تاکید کرده است.

به گزارش تیتروز، نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن روز یکشنبه در سخنانی، خواستار از سرگیری روند سیاسی یمن با حمایت سازمان ملل شد.

وی گفت: من طی گفت وگوهایم در تهران بر حفظ پیشرفت در زمینه حصول آتش بس صحبت کردم. همچنین در رابطه با اتخاذ اقداماتی در راستای بهبود شرایط زندگی مردم یمن تاکید داشتم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت که، در طی گفت وگوهای خود در تهران، بر لزوم کاهش تنش ها در سطح منطقه تاکید کرده است.

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن روز شنبه(14 بهمن) به تهران سفر کرده است.

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن در جریان سفر به تهران، با تعدادی از مقامات وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مورد وضعیت یمن و آخرین تحولات در این حوزه، از جمله مذاکرات صلح، رایزنی و گفت وگو کرد.
پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن بر لزوم حصول آتش بس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن بر لزوم حصول آتش بس"، کلیک کنید.