تحویل خودروی چندمنظوره چینی کلید خورد

یک شرکت خودروسازی چینی، اولین خودروی چندمنظوره مگا (MPV) خود را به طور رسمی معرفی کرد که لی شیانگ، مدیرعامل شرکت انتظار دارد در میان خودروهای با قیمت بالای نیم میلیون یوان به پرفروش ترین استارت آپ خودروهای برقی چینی تبدیل شود.

به گزارش تیتروز، شرکت لی آتو همچنین با وجود جنگ طولانی قیمت در این بخش، برخی از نسخه های جدید با قیمت بالاتر را در سری L موجود خود رونمایی و اعلام کرد که قصد دارد حداقل 6 میلیارد یوان (833.6 میلیون دلار) در سال های آینده برای ساخت بیش از 5000 ایستگاه شارژ مستقیم 5C سرمایه گذاری کند.

پرچمدار جدید خانواده مگا Max که توسط لی به عنوان سریعترین خودروی تولید انبوه شارژ می شود، با قیمت 559 هزار و 800 یوان عرضه و تحویل از 11 مارس آغاز می شود.

این استارت آپ خودروهای الکتریکی، همچنین نسخه های جدید شاسی بلندهای هیبریدی سری L خود  L7، L8 و L9 را به نمایش گذاشت. قیمت نسخه جدید L7 Pro را 2.9 درصد و L8 Pro جدید را 2.8 درصد افزایش داد.

عرضه رسمی اولین مدل تمام الکتریکی لی آتو که برای اولین بار در نمایشگاه خودروی گوانگژو در ماه نوامبر رونمایی شد، پس از آن صورت گرفت که این خودروساز 9 ساله با ثبت اولین سال سودآوری خود در سال 2023، برآوردهای درآمد سه ماهه چهارم را شکست داد.

طبق گزارش رویترز، این شرکت انتظار داشت که تحویل سه ماهه اول بین 100 هزار تا 103 هزار دستگاه باشد که نسبت به سال قبل 90.2 تا 95.9 درصد افزایش داشته اما نسبت به سه ماهه قبل 21.9 تا 24.1 درصد کاهش داشته است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحویل خودروی چندمنظوره چینی کلید خورد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحویل خودروی چندمنظوره چینی کلید خورد"، کلیک کنید.