ترافیک در آزاد راه تهران شمال سنگین است

تیتروز/مازندران رییس پلیس راه مازندران اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته در مسیر جنوب به شمال، جاده چالوس حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و هم چنین در مسیر شمال به جنوب این محور حدفاصل ماسال تا طویر و هزارچم تا سیاه بیشه ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است.

سرهنگ یدالله جهان تاب در گفت وگو با تیتروز افزود: هم اکنون محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است، وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران شامل حدفاصل تونل البرز تا انتهای آزاد راه نیز سنگین است.

جهانتاب خاطرنشان کرد: در محورهای هراز و فیروزکوه تردد خودروها به صورت عادی و روان جریان دارد.

وی از اجرای طرح محدودیت های ترافیکی ویژه ایام تعطیلات نوروزی امسال از 27 اسفندماه ماه پارسال تا 15 فروردین سال 1403 با هدف تسهیل در تردد خودرویی در راستای ارایه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی در محورهای ارتباطی مازندران خبر داد.

رییس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی لازم در ارتباط با نحوه اجرای طرح محدودیت های ترافیکی در محورهای شمالی به طور مستمر انجام شده است.

این مسیول افزود: رانندگان وسیله نقلیه علاوه بر مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

سرهنگ جهانتاب، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه ساز عنوان کرد.

وی گفت: پلیس به شدت با این گونه تخلفات برخورد می کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف 72 ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره های 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک در آزاد راه تهران شمال سنگین است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک در آزاد راه تهران شمال سنگین است"، کلیک کنید.