ترافیک پر حجم و روان در محورهای مواصلاتی کشور – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ سیاوش محبی جانشین رییس پلیس راه راهور فراجا در گفت وگو با خبرنگار تیتروز در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: از روز گذشته شاهد ترافیکی پر حجم در اکثر محورهای مواصلاتی استان های سراسر کشور خصوصاً استان های زیارتی و سیاحتی خراسان رضوی، اصفهان، فارس شاهد هستیم.

وی افزود: همچنین در محورهای خروجی شهر تهران به سمت استان های شمالی کشور با توجه به ظرفیت محدود جاده های شمالی روز گذشته از ساعت 15:20 دقیقه محور چالوس و آزادراه تهران_ شمال (جنوب به شمال) مسیر یک طرفه شد تا ساعت 5 بامداد امروز و امروز هم از ساعت 10 صبح محور چالوس و آزادراه تهران_ شمال (جنوب به شمال) یک طرفه شده و این محدودیت تا تخلیه کامل بار ترافیکی ادامه دارد.

سرهنگ محبی گفت: محور هراز با توجه به حجم سنگینی بار دیروز و امروز حدود 2 ساعت مسیر جنوب به شمال جهت تخلیه بار ترافیکی به صورت مقطعی یک طرفه شد.

جانشین رییس پلیس راه راهور فراجا بیان داشت: سایر محورهای مواصلاتی استان های سراسر کشور از ترافیک پرحجم و روان برخوردارند.

وی در پایان گفت: در محورهای شمالی کشور علاوه بر تیم های خودرویی از تیم موتور سوار به دلیل چابکی و قدرت بالای مانور استفاده کردیم تا اگر گره ترافیکی به وجود آید در کوتاه ترین زمان همکاران راهور به محل برسند و گره ترافیکی برطرف کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک پر حجم و روان در محورهای مواصلاتی کشور – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک پر حجم و روان در محورهای مواصلاتی کشور – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.