تشکیل پرونده قضایی برای حادثه دیروز در امامزاده ابراهیم

به گزارش تیتروز، دادستان شفت از تشکیل پرونده قضایی در رابطه با آتش سوزی شهرک امامزاده ابراهیم این شهرستان خبر داد و گفت: علت وقوع آتش سوزی پس از اعلام نظر کارشناسان مشخص خواهد شد.

تیتروز دادستان شفت از تشکیل پرونده قضایی در رابطه با آتش سوزی شهرک امامزاده ابراهیم این شهرستان خبر داد و گفت: علت وقوع آتش سوزی پس از اعلام نظر کارشناسان مشخص خواهد شد.

آتش سوزی در شهرک امامزاده ابراهیم (ع) شفت که از بامداد روز گذشته (13 اردیبهشت ماه) از یک نانوایی تعطیل شروع شد، به سرعت گسترش یافت و حدود 130 واحد مسکونی و تجاری را طعمه کرد.

روستای امامزاده ابراهیم در 48 کیلومتری مرکز استان گیلان (رشت) واقع است که به واسطه وجود ساختمان های زیبا و رنگارنگ چوبی چند طبقه و وجود چشمه های بکر و طبیعت چشم نواز، هر سال در بهار و تابستان میزبان بسیاری از گردشگران و زایران است. با وقوع این حادثه، این پنجمین باری است که روستای امامزاده ابراهیم دچار آتش سوزی شده است.

لی اصغر چگینی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شفت امروز در گفتگو با خبرنگاران، از تشکیل پرونده قضایی در راستای بررسی آتش سوزی شب گذشته بازارچه امامزاده ابراهیم شفت خبر داد.

وی در جریان بازدید میدانی از بازارچه امامزاده، بیان کرد: این آتش سوزی از ساعت 12 شب گذشته آغاز شد و بیش از 130 پلاک واحد مسکونی و تجاری به طور کامل در آتش سوختند.

دادستان شفت افزود: ضمن تشکیل پرونده قضایی، دستور انجام تحقیقات در راستای کشف علت حریق صادر شده است و علت آتش سوزی پس از اعلام نظر کارشناسان متخصص مشخص خواهد شد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل پرونده قضایی برای حادثه دیروز در امامزاده ابراهیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل پرونده قضایی برای حادثه دیروز در امامزاده ابراهیم"، کلیک کنید.