تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات کارکنان قضایی و قضات هرمزگان – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در بدو ورود به استان هرمزگان و در نخستین برنامه از سفر رسمی و بدون تشریفات خود، با قریب به هزار نفر از کارکنان و خانواده های دستگاه قضایی استان هرمزگان دیدار کرد.

رییس عدلیه طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد: خدا را سپاسگزاریم که در جای جای نظام و کشورمان، سخن از یاد خدا و عدالت و یاری مظلومان و اقدام علیه ظالمان است .

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در ادامه با اشاره به استمرار جنایات سبعانه رژیم غاصب صهیونیستی در غزه گفت: صهیونیست ها در کمتر از هفت ماه بیش از 34 هزار انسان بی گناه در غزه را به خاک و خون کشیدند و بیش از 70 هزار تن از مردم غزه را مجروح کردند؛ امروز در سراسر دنیا نفرتی بی سابقه از رژیم منحوس صهیونیستی ایجاد شده و خیزش دانشجویی در نقاط مختلف دنیا در حمایت از فلسطین، روز به روز درحال گسترش است؛ این نکته قابل ذکر است که مردم ایران اسلامی در صف اول حمایت از فلسطین بوده و هستند و بدون تردید خداوند پاداش این مجاهدت ها و حمایت ها را خواهد داد.

رییس قوه قضاییه در ادامه با گرامیداشت روز معلم گفت: نقش معلم در جامعه نقش پیامبری است و معلمی در سازندگی کشور و نیروهای انسانی جامعه نقشی بی بدیل دارند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای همچنین روز کارگر را نیز گرامی داشت و بر تلاش همه جانبه برای رفع مسایل و مشکلات معیشتی و شغلی کارگران کشور تاکید کرد.

رییس دستگاه قضا در ادامه، با اشاره به برخی از مسایل و مشکلات همکاران قضایی گفت: شهادت می دهم که مسوولان مربوطه در ستاد قوه قضاییه تمام وسع خود را به کار گرفته اند تا مسایل و مشکلات معیشتی شما همکاران قضایی را برطرف کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در ادامه به رییس کل دادگستری استان هرمزگان دستور داد تا کارگروه ویژه ای را برای رفع مجموعه مسایل و مشکلات کارکنان قضایی و قضات این استان تشکیل دهد.

رییس عدلیه افزود: مجموعه قضایی استان هرمزگان در ابتکار، خلاقیت، مدیریت جهادی، مدیریت میدانی و تعامل برای هم افزایی دستگاه ها، پیشتاز و نمونه است.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در پایان خطاب به کارکنان، قضات و مسیولان قضایی استان هرمزگان گفت: چنانچه شما به صورت شبانه روزی برای گره گشایی از کار مردم تلاش می کنید و بعضاً با ناملایماتی از ناحیه مراجعان مواجه می شوید، این را بدانید که خانواده شما نیز در اجر و ثواب خدمت جهادی شما شریک هستند؛ لذا قدر خانواده خود را بسیار بدانید؛ مبادا اضطراب و سنگینی کار را به خانه منتقل کنید؛ نگویید من وسایل زندگی را برای خانواده ام فراهم کردم و به این امر اکتفا کنید بلکه با حضورتان و عطوفت تان اجازه ندهید خدای ناکرده گسستی در خانواده تان ایجاد شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات کارکنان قضایی و قضات هرمزگان – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات کارکنان قضایی و قضات هرمزگان – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.