تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید ایلام بی نظیر است

رحیمی:

تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید ایلام بی نظیر است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: تعامل و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و بنیاد شهید بی نظیر و باید همکاری های دوجانبه در راستای خدمتگزاری و خدمت رسانی بیشتر به خانواده بزرگ ایثارگران گسترش یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم  و فناوری تیتروز، محمد رحیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در جلسه ستاد شاهد و ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اظهار کرد: درب های بنیاد شهید بر روی ارباب رجوع و به ویژه جامعه دانشگاهی باز است و بهترین و مهم ترین خدمت در بزرگداشت خانواده بزرگ ایثارگران پیگیری و رفع مشکلات آنان است.

وی بیان کرد: امکانات و توان استان ایلام برای رفع مشکلات ایثارگران محدود است، اما تمام مسیولان استانی در تکریم و رفع مشکلات ایثارگران پای کار هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام اضافه کرد در حوزه فرهنگی و پژوهشی باید همکاری های دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید عملیاتی تا در روند خدمت رسانی و رفع مشکلات ایثارگران تسریع شود.

بیشتر دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام از ایثارگران هستند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام هم گفت: تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه ملی است و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی برای این مهم با تمام توان در میدان است.

تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید ایلام بی نظیر است

بهروز ناصری عنوان کرد: بیشترین تعداد دانشجوی عضو خانواده بزرگ ایثارگران استان در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند و بیشتر دانشجویان ممتاز هستند.

وی یادآور شد: با وجود مشکلات مالی دانشگاه تاکنون هیچ دانشجویی به واسطه عدم پرداخت شهریه از تحصیل بازنمانده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام تبیین کرد: امنیت، پیشرفت و تعالی ایران اسلام مدیون و مرهون شهدا و ایثارگران بوده و خدمت به این بخش از جامعه یک تکلیف اساسی است.

تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید ایلام بی نظیر است

ناصری بیان کرد: مدیران و مجموعه بنیاد شهید ایلام خادم شهدا و ایثارگران هستند و در این راستا تمام ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت مجموعه انقلابی بنیاد شهید قرار می گیرد.

در این نشست بر ضرورت انجام طرح های پژوهشی توسط دانشگاه و با نظر بنیاد شهید ایلام، انجام اردو های مشترک، تجلیل از دانشجویان ممتاز، تکریم خانواده های ایثارگران، استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه در حوزه مشاوره و آموزش های کوتاه مدت تاکید شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید ایلام بی نظیر است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعامل دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید ایلام بی نظیر است"، کلیک کنید.