تغییر نام «مجموعه ورزشی راه آهن اکباتان» به «شهید آرمان علی وردی» – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، مراسم گرامیداشت «شهید آرمان علی وردی» امروز (25 اسفندماه) در محل شهادت وی توسط شرکت راه آهن در شهرک اکباتان تهران با حضور «سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران» و «حجت الاسلام و المسلمین میرهاشم حسینی» یکی از وعاظ مطرح کشور، برگزار شد.

در این مراسم «مجموعه فرهنگی ورزشی راه آهن در اکباتان» با تغییر نام به «مجموعه فرهنگی ورزشی شهید آرمان علی وردی» از یادمان این شهید نیز با حضور خانواده شهید رونمایی شد.

«آرمان علی وردی» که بود؟

«شهید آرمان علی وردی» طلبه 21 ساله حوزه علمیه آیت الله مجتهدی و بسیجی یگان امنیتی امام رضا (ع)، ساکن محله شهران تهران بود که در ماموریت های بسیج برای مقابله با ناآرامی ها و اغتشاشات حضور داشت.

«شهید آرمان علی وردی» در اغتشاشات (4 آبان 1401) در شهرک اکباتان، از سوی عده ای ربوده شد و بعد از بستن وی و ضرب و شتم شدید با ضربات متعدد چاقو، وی را کنار خیابان رها کردند و بعد از چند ساعت توسط بسیجیان پیدا شد؛ وی به دلیل شدت خون ریزی، روز جمعه (6 آبان) جان خود را از دست داده به شهادت می رسد.

تغییر نام مجموعه ورزشی راه آهن در اکباتان

حجت الاسلام و المسلمین میرهاشم حسینی با تاکید براینکه «آرمان» خادم و خدمت گذار کشور بود، گفت: گاهی دشمن در جامعه شکنجه خاموشی را آغاز می کند و هیچ چیز آن را ترمیم نمی کند؛ اما عده ای از افراد در جامعه قرار دارند که موجب زنده شدن امید در کشور می شوند؛ آرمان نیز جز افرادی بود که با شهادت خود هدیه بزرگی از امید را به کشور اعطا کرد.

وی گفت: زمانی که مشکل زلزله، سیل و هر موانعی رخ می داد، آرمان به عنوان اولین نفرات برای رفع این موانع حضور پیدا می کرد.

این مسوول ادامه داد: آرمان عزیز در همه موارد خادم و خدمت گذار کشور بود؛ در اغتشاشات پارسال آرمان در این راستا نیاز دید تا در جامعه برای مبارزه با دشمن حضور پیدا کند و پاداش وی شهادت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر نام «مجموعه ورزشی راه آهن اکباتان» به «شهید آرمان علی وردی» – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر نام «مجموعه ورزشی راه آهن اکباتان» به «شهید آرمان علی وردی» – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.