تغییر ناگهانی شماره تلفن ثابت در اردبیل – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، در روزهای پایانی سال اهالی اردبیل از تغییر ناگهانی شماره تلفن ثابت خود از سوی مخابرات گله مند بوده و خواستار توضیح مدیران مخابرات اردبیل در این حوزه شدند.

با اجرایی شدن شبکه فیبر نوری در روزهای اخیر تلفن ثابت برخی از ساکنان شهر اردبیل به یکباره تغییر پیدا کرده در حالی که تلفن گویای اعلام شده از مخابرات در این زمینه پاسخگوی مردم نبوده و هموطنان در پیدا کردن شماره جدید خود با مشکلاتی جدی روبه رو شدند.

در این زمینه برای پاسخگویی به مطالبات و خواسته های مردم به سراغ مدیرعامل شرکت مخابرات اردبیل رفتیم تا ماجرا و جزییات را از زبان او برای مردم انتقال دهیم.

بهمن اسمعیل زاده در گفت و گو با خبرنگار تیتروز، اظهار کرد: توسعه شبکه و بالا بردن قدرت پایداری انتقال داده ها برای ما بسیار مهم بود و از چند ماه پیش این روند آغاز شده که نتایج آن را در عرصه انتخابات و پایداری شبکه مخابراتی در سطح استان شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: هر جراحی شروع شده با برخی خونریزی ها و آسیب هایی همراه است و همکاران ما تلاش کردند تا در کوتاهترین زمان شبکه مخابراتی استان را به ویژه در شهر اردبیل از کابل مسی به فیبر نوری انتقال دهند تا پایداری شبکه و قدرت انتقال داده ها بیشتر باشد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال در این زمینه اقدامات خوبی در مناطق مختلف استان آغاز شده ولی سعی کردیم ازطریق ارسال پیامک و رسانه ها در این زمینه اطلاع رسانی کرده و از هموطنان بخواهیم در صورت تغییرات در شبکه ارتباطی تلفن ثابت خود از طریق سامانه 2020 یا شماره تلفن 33369995 تماس گرفته و شماره تلفن جدید خود را در بستر فیبر نوری دریافت کنند.

اسمعیل زاده افزود: همکاران ما پاسخگوی مردم از طریق تماس های تلفنی بوده و انتقال مکالمه ها نیز به صورت اتوماتیک در بستر فیبر نوری برای هموطنان انجام می شود تا به تدریج با شماره جدیدهای ارسال شده، امکان برقراری تماس از طریق تلفن ثابت فراهم آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کابل مسی برای خطوط زیر سه کیلومتر پاسخگو نبود، ما در مناطق مختلف استان توسعه فیبر نوری را با ارتقای پهنای باند بسیار قدرتمند آغاز کردیم و امیدواریم با این تغییراتی که در شبکه تلفن ثابت انجام می شود هموطنان بتوانند حتی در سرعت اینترنت خود با تغییرات ملموس روبه رو باشند.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل بیان کرد: تاکنون 130 کافوی نوری در سطح استان اجرایی شده و بیش از 45 درصد کارها در بسترسازی فیبر نوری به انجام رسیده و هموطنان می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر ناگهانی شماره تلفن ثابت در اردبیل – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر ناگهانی شماره تلفن ثابت در اردبیل – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.