تلاش غرب برای آموزش دموکراسی به کشورهای دیگر بسیار مضحک است

دبیر شورای امنیت ملی روسیه:

تلاش غرب برای آموزش دموکراسی به کشورهای دیگر بسیار مضحک است

دبیر شورای امنیت ملی روسیه در واکنش به اظهارات مقامات و رسانه های غربی درباره نتایج انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که تلاش غرب برای آموزش دموکراسی به کشورهای دیگر، بسیار مضحک است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیتروز به نقل از اسپوتنیک، «نیکولای پاتروشف» دبیر شورای امنیت ملی روسیه در واکنش به اظهارات کشورهای غربی درباره انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که تلاش غرب برای آموزش دموکراسی به کشورهای دیگر بسیار مضحک است.

وی همچنین گفت: آنگلوساکسون ها هرگز دموکراسی واقعی و استقلال کشورها را نمی پذیرند. آمریکا و بریتانیا از شکست اقدامات خود برای تضعیف اوضاع در روسیه عصبانی هستند.

همچنین «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین دیروز دوشنبه اعلام کرد که مسکو ارزیابی آمریکا از انتخابات ریاست جمهوری روسیه را رد می کند و قصد ندارد به آن توجه کند. سخنگوی ریاست جمهوری روسیه گفت: روسیه قاطعانه این ارزیابی را رد می کند. پسکوف یادآور شد که «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه اواخر عصر دیروز در جمع خبرنگاران گفت که چنین ارزیابی هایی کاملاً قابل انتظار و قابل پیش بینی بود.

پسکوف افزود: در واقع این کشور علیه ما می جنگد. بدیهی است که به سختی می توان انتظار ارزیابی های دیگری از آن را داشت. بار دیگر می گویم: ما به طور قاطع با این ارزیابی ها مخالفیم.

پیش از این، یکی از مقامات شورای امنیت ملی آمریکا در جمع خبرنگاران اعلام کرد که واشنگتن انتخابات ریاست جمهوری روسیه را غیر آزاد و غیر عادلانه می داند و آن را به شدت محکوم می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش غرب برای آموزش دموکراسی به کشورهای دیگر بسیار مضحک است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش غرب برای آموزش دموکراسی به کشورهای دیگر بسیار مضحک است"، کلیک کنید.